تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۵:۳۵ کد مطلب 104201

دو انتحاری داعش علیه کردهای عراق+عکس

به موازات شکستهای پی در پی تروریستهای تکفیری داعش در نبرد با شبه نظامیان کرد عراقی در مناطق شمالی استان نینوی، منابع رسانه ای این گروه از دو حمله انتحاری پی در پی علیه مواضع کردها در شمال شهر موصل خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق – به موازات شکستهای پی در پی تروریستهای تکفیری […]

به موازات شکستهای پی در پی تروریستهای تکفیری داعش در نبرد با شبه نظامیان کرد عراقی در مناطق شمالی استان نینوی، منابع رسانه ای این گروه از دو حمله انتحاری پی در پی علیه مواضع کردها در شمال شهر موصل خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق – به موازات شکستهای پی در پی تروریستهای تکفیری داعش در نبرد با شبه نظامیان کرد عراقی در مناطق شمالی استان نینوی، منابع رسانه ای این گروه از دو حمله انتحاری پی در پی علیه مواضع کردها در شمال شهر موصل خبر داده اند.

دو انتحاری داعش علیه کردهای عراق+عکس

بنابر این گزارش، در این حملات دو عامل انتحاری از اتباع کشورهای عراق  و عربستان سعودی با استفاده از خودروهای مملو از مواد منفجره به دو پاسگاه نظامی نیروهای کرد عراقی حمله ور شده و تلفات و خسارات گسترده ای را ببار آورده اند. منابع میدانی از کشته شدن ۱۱ شبه نظامی کرد عراقی و انهدام کامل هردو مقر مورد حمله خبر داده اند. داعش از یک هفته پیش حملات وسیعی را برای اشغال شهرک مسیحی نشین “تل اسقف” واقع در ۳۰ کیلومتری شمال شهر موصل انجام داده که با سیطره ۲۴ ساعته بر آن همراه بوده است.

دو انتحاری داعش علیه کردهای عراق+عکس
دو انتحاری داعش علیه کردهای عراق+عکس
دو انتحاری داعش علیه کردهای عراق+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: