تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۲ کد مطلب 104208

رونمایی از لباس‌جدید تیم ملی والیبال

از لباس جدید تیم های ملی والیبال با حضور سید مناف هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان رونمایی شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فدارسیون والیبال: مراسم معرفی حامی جدید فدراسیون والیبال و رونمایی از لباس تیم های ملی عصر امروز با حضور سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش […]

از لباس جدید تیم های ملی والیبال با حضور سید مناف هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان رونمایی شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فدارسیون والیبال: مراسم معرفی حامی جدید فدراسیون والیبال و رونمایی از لباس تیم های ملی عصر امروز با حضور سید مناف هاشمی معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزیر ورزش و جوانان در پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

در این مراسم بانک دی به عنوان حامی جدید تیم های ملی والیبال معرفی شد و از پیراهن تیم های ملی که نام این بانک بر روی آن درج شده بود، رونمایی شد.

همچنین در ادامه این مراسم از کارت هواداری بانک دی برای هواداران والیبال رونمایی شد.
بر اساس تفاهنمامه همکاری فدراسیون والیبال و بانک دی، حمایت از تیم های ملی والیبال در تمامی رده های سنی در مسابقات بر عهده بانک دی خواهد بود.

علاوه بر مسئولین فدراسیون والیبال و بانک دی، بازیکنان تیم ملی ب والیبال ایران و تیم جوانان پسر نیز در این مراسم حضور داشتند. بازیکنان تیم ملی والیبال به دلیل حضور در تمرینات آماده سازی پیش از سفر به فرانسه امکان حضور در این مراسم را نداشتند.

گفتنی است در ابتدای این مراسم احمد شفیع زاده مدیرعامل بانک دی گزارشی از فعالیت های چند سال اخیر این بانک به حاضران را ارائه کرد.

تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک و لیگ جهانی، تیم های جوانان دختر و پسر برای حضور شایسته در رقابت های قهرمانی آسیا و تیم ملی ب والیبال مردان و ملی والیبال بانوان نیز برای رقابت با هفت تیم برتر آسیا در پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: