تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۶:۳۴ کد مطلب 104245

هلاکت فرمانده تونسی القاعده در خان طومان+عکس

به موازات گسترش درگیری ها در اطراف شهرک خان طومان واقع در حاشیه جنوب غربی شهر حلب میان رزمندگان ارتش و مدافعان حرم با ائتلاف جیش الفتح (القاعده و ارتش آزاد)، منابع رسانه ای از هلاکت فرمانده میدانی تونسی تبار القاعده در این منطقه خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- به موازات گسترش درگیری ها […]

به موازات گسترش درگیری ها در اطراف شهرک خان طومان واقع در حاشیه جنوب غربی شهر حلب میان رزمندگان ارتش و مدافعان حرم با ائتلاف جیش الفتح (القاعده و ارتش آزاد)، منابع رسانه ای از هلاکت فرمانده میدانی تونسی تبار القاعده در این منطقه خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- به موازات گسترش درگیری ها در اطراف شهرک خان طومان واقع در حاشیه جنوب غربی شهر حلب میان رزمندگان ارتش و مدافعان حرم با ائتلاف جیش الفتح (القاعده و ارتش آزاد)، منابع رسانه ای از هلاکت فرمانده میدانی تونسی تبار القاعده در این منطقه خبر داده اند.

هلاکت فرماده تونسی القاعده در خان طومان+عکس

بنابر این گزارش، “ایمن التونسی” فرمانده گروه حندالاقصی” در عملیات هجومی به منطقه خان طومان حلب بود که به اشغال آن از سوی تروریستهای تکفیری منجر شده است. وی همزمان با آغاز بحران در سوریه در سال ۲۰۱۱ از تونس به ترکیه و از آنجا به مناطق شمالی استان حلب سوریه وارد شده و مسئولیهای مختلفی در سازمان رزم القاعده در این کشور بر عهده داشته است. حملات تروریستهای تکفیری به خان طومان در حالی به وقوع پیوست که سازمان ملل از اجرای مرحله دوم آتش بس در جبهه های مختلف سوریه با حمایت دولت این کشور و روسیه وآمریکا خبر داده بود.

هلاکت فرماده تونسی القاعده در خان طومان+عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: