تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۴ کد مطلب 104261

AFC به سپاهان و تراکتورسازی اخطار داد

در پایان مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا اخطارهایی را به تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازسایت فدراسیون فوتبال، تراکتورسازی تبریز در جریان آخرین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه، ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۹۵ به مصاف الهلال عربستان رفت و این دیدار را با […]

در پایان مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا اخطارهایی را به تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل ازسایت فدراسیون فوتبال، تراکتورسازی تبریز در جریان آخرین دیدارش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، سه‌شنبه، ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۹۵ به مصاف الهلال عربستان رفت و این دیدار را با نتیجه ۲ بر یک به حریف واگذار کرد.

 

در این دیدار سینا عشوری در دقیقه ۷۳ از سوی داور کارت زرد دریافت کرده بود. با توجه به اینکه تراکتورسازی به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات صعود کرده است، بازیکن مذکور در صورت تکرار تخلف در دیدارهای پیش‌رو، طبق آیین‌نامه انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا تنبیهات بیشتری برایش درنظر گرفته می‌شود.

 

تیم سپاهان نیز چهارشنبه، ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۹۵ به مصاف الاتحاد عربستان رفت و این دیدار را با نتیجه دو بر صفر به حریف واگذار کرد. در جریان برگزاری این دیدار عبدالله کرمی در دقایق ۱۴ و ۸۵ از سوی داور کارت زرد دریافت کرد. با توجه به قوانین انضباطی AFC این بازیکن در دیدار بعدی از همراهی تیمش محروم خواهد بود. این در حالی است که سپاهان اصفهان نتوانست از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

 


Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: