تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۸ کد مطلب 104269

توضیح فدراسیون درباره قطع تصاویر در انتخابات

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال دلیل قطع شدن تصاویر مجمع انتخاباتی این فدراسیون را اعلام کرد. به گزارش مشرق، امیرحسین حسینی در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: باید از همه رسانه‌های گروهی تشکر ویژه‌ای داشته باشم که در مدت اخیر برای برگزاری منظم و شایسته مجمع فدراسیون فوتبال تلاش زیادی انجام دادند. از […]

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال دلیل قطع شدن تصاویر مجمع انتخاباتی این فدراسیون را اعلام کرد.

به گزارش مشرق، امیرحسین حسینی در خصوص برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: باید از همه رسانه‌های گروهی تشکر ویژه‌ای داشته باشم که در مدت اخیر برای برگزاری منظم و شایسته مجمع فدراسیون فوتبال تلاش زیادی انجام دادند. از صداوسیما هم که در هفته‌های اخیر فضای سالم و مناسبی را به وجود آورد تا همه نامزدها بتوانند برنامه‌های خود را به اعضای مجمع و عموم مردم اعلام کنند، تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به قطع شدن تصاویر مجمع انتخاباتی برای رسانه‌ها گفت: روز گذشته رسانه‌ها با نظم خوبی در مجمع حضور یافتند و با درک شرایط موجود مانند همیشه فدراسیون فوتبال را یاری کردند. مشکلاتی هم به وجود آمد و در بعضی زمان‌های برگزاری مجمع به دلیل مشکلات فنی که به وجود آمده بود، تصاویر قطع شد. به دلیل مشکل فنی به وجود آمده پخش برگزاری مراسم برای خبرنگاران که در سالن کناری حضور داشتند با مشکل مواجه شد که از این بابت از رسانه‌ها عذرخواهی می‌کنیم.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: تلاش فدراسیون فوتبال برگزاری مناسب و بدون حاشیه انتخابات بود و امیدوارم در آینده با هماهنگی‌های لازم،  از مشکلات اینچنینی پیشگیری شود. در پایان بازهم از همه رسانه‌ها که در مجمع انتخاباتی کنار فدراسیون فوتبال حضور داشتند و این اتفاق بزرگ را به اطلاع همه آحاد عزیز کشور رساندند، تشکر می‌کنم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: