تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۹ کد مطلب 104302

«پیغام ماهی‌ها» و «به روایت همت»، پرفروش‌‌های انتشارات «بعثت»

کتاب «پیغام ماهی‌ها» و «به روایت همت» با استقبال خوبی درغرفه انتشارات بعثت۲۷ روبه رو شده است . به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مسئول فروش انتشارات بعثت ۲۷ از پرفروش ترین ها تا روز پنجم نمایشگاه خبر داد. مسئول فروش انتشارات بعث ۲۷ با اشاره به پرفروش‌های این انتشاراتی گفت: کتاب پر فروش […]

کتاب «پیغام ماهی‌ها» و «به روایت همت» با استقبال خوبی درغرفه انتشارات بعثت۲۷ روبه رو شده است .

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مسئول فروش انتشارات بعثت ۲۷ از پرفروش ترین ها تا روز پنجم نمایشگاه خبر داد.

مسئول فروش انتشارات بعث ۲۷ با اشاره به پرفروش‌های این انتشاراتی گفت: کتاب پر فروش این انتشاراتی، کتاب «پیغام ماهی‌ها» و «به روایت همت»   که تا روز پنجم نمایشگاه بین المللی کتاب تهران فروش خوبی داشت.

کتاب «پیغام ماهی‌ها» سرگذشت نامه سردار شهید حسین همدانی که نوشته گل علی بابایی است  و همچنین کتاب «به روایت همت» که مجموعه گفتارهای این سردار شهید است که نگارش آن را انجام داده است.

وی افزود: همچنین « نونی صفر»، « خط فکه »، «بی قرار»، از دیگر کتاب‌های پرفروش اتشارات بعثت ۲۷ در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود.

غرفه انتشارات مرکز مطالعات پژوهشی روایت بعثت ۲۷ در سالن ناشران عمومی راهروی ۱ غرفه ۴۰  در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ پذیرای علاقه‌مندان به فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: