تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۲ کد مطلب 104313

بازار داغ استقبال از فوتبالی‌ها در نمایشگاه کتاب

چهارمین روز نمایشگاه به طور محسوسی با کاهش جمعیت همراه بود. به گزارش مشرق، بعد از یک شروع طوفانی در سه رو نخست نمایشگاه، شهر آفتاب در روز چهارم ساعات آرامی را پشت سر گذاشت. هرچند شهر آفتاب از ابتدای ساعات کار نمایشگاه شاهد حضور دانشجویان از شهرهای مختلف بود، اما حجم جمعیت حاضر به […]

چهارمین روز نمایشگاه به طور محسوسی با کاهش جمعیت همراه بود.

به گزارش مشرق، بعد از یک شروع طوفانی در سه رو نخست نمایشگاه، شهر آفتاب در روز چهارم ساعات آرامی را پشت سر گذاشت. هرچند شهر آفتاب از ابتدای ساعات کار نمایشگاه شاهد حضور دانشجویان از شهرهای مختلف بود، اما حجم جمعیت حاضر به نسبت روزهای گذشته کاهش چشمگیری داشت.

با وجود این، بازار داغ سرگرمی‌ها از عکس‌های سلفی گرفته تا حضور در برنامه‌های جانبی بیشتر از کتاب بود. روز گذشته جمعیت قابل توجهی از مراجعه‌کنندگان در میدان فرهنگ نظاره‌گر برنامه تقلید صدای برنامه ۹۰ بودند. هرچند بارها برخی از شخصیت‌هایی که معمولاً دست مایه این برنامه‌ها قرار می‌گیرند، نارضایتی خود را اعلام کرده بودند، اما مجری برنامه با تقلید صدای همین شخصیت‌ها، سعی در خنداندن مردم حاضر داشت؛ شیوه تنزل یافته از طنز که به همت رسانه‌ها روز به روز جای خود را در میان مردم بیشتر باز کرده و ذائقه‌ها را تنزل می‌دهد.

روز چهارم نمایشگاه تفاوت دیگری نیز با روزهای گذشته داشت که از جمله این موارد می‌توان به بهبود وضعیت اطلاع رسانی و سامان یافتن امور اشاره کرد.

معاون کمیته اطلاع‌رسانی در همین رابطه از بهبود وضعیت و اطلاع رسانی ۱۰۰ درصدی از روز چهارم خبر داد. او همچنین بخشی از مشکلات ایجاد شده را معطوف به نداشتن برق و اطلاعات ناشران دانست. به گفته علوی این کمیته هنوز اطلاعات سازمان‌ها را ندارد.

دیروز همچنین خبرهایی از کمیته رفاهی منتشر شد. نیکنام حسین پور که دیروز در جمع خبرنگاران حاضر شده بود، از تخصیص ۲۰ میلیارد تومان برای یارانه‌های امسال خبر داد.

وی همچنین از تلاش برای شناسایی متخلفان چه دانشجویان و چه ناشران خبر داد و گفت: با کسانی که بن‌های کتاب را بفروشند برخورد می‌شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: