تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۱ کد مطلب 104315

سارقان مسلح ۱۳ کیلو طلا دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان کلاله گفت: با تلاش ماموران انتظامی سارقان مسلح طلافروشی در شهرستان گالیکش پس از ۴ روز در استان سمنان دستگیر شدند. به گزارش مشرق، سرهنگ رضا بهروزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاله اظهار داشت: ۳ نفر سارق مسلح با ۱۳ کیلو طلا و ۲ قبضه سلاح جنگی در استان سمنان دستگیر شده‌اند.  وی […]

فرمانده انتظامی شهرستان کلاله گفت: با تلاش ماموران انتظامی سارقان مسلح طلافروشی در شهرستان گالیکش پس از ۴ روز در استان سمنان دستگیر شدند.

به گزارش مشرق، سرهنگ رضا بهروزی فرمانده انتظامی شهرستان کلاله اظهار داشت: ۳ نفر سارق مسلح با ۱۳ کیلو طلا و ۲ قبضه سلاح جنگی در استان سمنان دستگیر شده‌اند.

 وی افزود: ۴ سارق مسلح سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه پس از انجام سرقت مسلحانه از طلافروشی و ایجاد رعب و وحشت در شهر گالیکش با یک دستگاه خودروی سمند با پلاک مشخص از محل گریختند.

 فرمانده انتظامی شهرستان کلاله تصریح کرد: پس از فرار سارقان از محل سرقت، پلیس آنها را در مسیر شهرستان کلاله شناسایی کرده و اقدام به تعقیب و گریز پلیسی کرده‌اند اما سارقان با توجه به تاریکی هوا و استفاده از مسیر جنگلی و کشاورزی گریختند و پلیس موفق به دستگیری آن‌ها نشد.
 
بهروزی گفت: سارقان دستگیر شده ۳ نفر بوده که یکی از آن‌ها که در اثر درگیری با نیروهای انتظامی فوت کرده و ۳ نفر دیگر از آن‌ها به همراه طلاهای مسروقه دستگیر شدند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: