تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۸ کد مطلب 104330

عامل انتشار مطالب موهن در اینستاگرام دستگیر شد

رئیس پلیس فتا گیلان گفت: عامل تهدید و ارسال مطالب موهن در اینستاگرام، در شهرستان رشت شناسایی و دستگیر شد. به گزارش مشرق، سرهنگ ایرج محمدخانی رئیس پلیس فتا گیلان با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی مردی۲۹  ساله  گیلانی مبنی بر […]

رئیس پلیس فتا گیلان گفت: عامل تهدید و ارسال مطالب موهن در اینستاگرام، در شهرستان رشت شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش مشرق، سرهنگ ایرج محمدخانی رئیس پلیس فتا گیلان با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی مردی۲۹  ساله  گیلانی مبنی بر تهدید و انتشار مطالب موهن علیه وی در اینستاگرام، موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس فتا قرار گرفت.
 
وی افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، عامل تهدید و انتشار مطالب موهن در تلگرام علیه شهروند گیلانی  شناسایی با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد .
 
سرهنگ محمدخانی اظهار داشت: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده، متهم ۲۹ ساله  اهل و ساکن رشت به بزه انتسابی خود و اینکه از حدود ۲ ماه قبل با تهدید و انتشار مطالب موهن علیه شاکی در اینستاگرام وی را مورد اذیت و آزار قرار داده اعتراف و انگیزه خود را از این کار انتقامجویی و تسویه حساب شخصی عنوان کرد که برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شد. 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: