تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۷ کد مطلب 104350

عاملین تیراندازی به کشتی‌گیر سابق تیم‌ملی دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه از دستگیری دو نفر از عاملین تیراندازی و مجروح نمودن فریدون قنبری کشتی‌گیر سابق تیم ملی کشورمان در شهرستان صحنه خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرزاد اکبری در این خصوص گفت: بدنبال اطلاعات واصله مبنی بر رؤیت شدن دو […]

فرمانده انتظامی شهرستان صحنه از دستگیری دو نفر از عاملین تیراندازی و مجروح نمودن فریدون قنبری کشتی‌گیر سابق تیم ملی کشورمان در شهرستان صحنه خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فرزاد اکبری در این خصوص گفت: بدنبال اطلاعات واصله مبنی بر رؤیت شدن دو نفر از متهمین اصلی حادثه تیراندازی به فریدون قنبری در خانه باغی واقع در شهرستان صحنه، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

وی افزود: متهمین که از ۶ ماه قبل متواری و تحت تعقیب بودند توسط اکیپ پلیس اطلاعات در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که در روز حادثه در اختیار متهمین بوده، توقیف و به یگان منتقل شدند. پس از انجام تحقیقات لازم و بازجویی فنی، متهمین به بزه انتسابی اعتراف کردند و موضوع کماکان تحت رسیدگی است.

 

گفتنی است فریدون قنبری، ملی‌پوش پیشین تیم کشتی آزاد کشورمان، آذر سال گذشته در حالی که مشغول رانندگی در خیابان‌های شهر صحنه بود توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت که بر این اثر مجروح شده و به بیمارستان منتقل شد.

 

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: