تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۸ کد مطلب 104374

نوبخت : بررسی برنامه ششم؛ احتمالا در مجلس دهم

سخنگوی دولت خطاب به منتخبان مجلس دهم گفت: احتمالا شما برنامه ششم را بررسی خواهید کرد ، شما آخرین سلیقه و نگاه مردم هستید.

به گزارش میدان۷۲،  محمد باقر نوبخت در همایش قانونگذاری، الزامات و راهکارها با اشاره به زمان کم مجلس نهم برای بررسی برنامه ششم توسعه، تصریح کرد: پس از رسمیت یافتن مجلس آینده احتمالا شما( منخبان مجلس دهم) برنامه ششم را بررسی خواهید کرد ،شما آخرین سلیقه و نگاه مردم هستید.

وی افزود: قرار است درسالهای ۹۵ تا۹۹ چند موضوع اصلی با تم مشخص رشد تولید رقابتی مبتنی بر دانش و بهروری در چارچوب اقتصاد مقاومتی همراه با رویکرد فرهنگ ایرانی_ اسلامی و همچنین تعامل سازنده با جهان فراهم شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی با اشاره به بحران آب و محیط زیست در کشور، خاطر نشان کرد: اگر به مسئله آب توجه نکنیم به بحران می رسیم چرا که آب چیزی نیست که بشود سهل الوصول وارد کنیم حتی اگر پول داشته باشیم.

وی همچنین وضعیت صندوقهای بازنشستگی را از دیگر موارد مهم در برنامه ششم خواند و گفت: صندوقهای بازنشستگی لشکری و کشوری قادربه پرداخت حقوق نیستند که کسری منابع آنها را دولت تامین می کند لذا باید در برنامه ششم فکری اساسی به حال صندوق بازنشستگی کشور کنیم.

منبع : آریا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: