تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۳ کد مطلب 104382

پوستر «یک دزدی عاشقانه» رونمایی شد +عکس

تهیه‌کننده فیلم «یک دزدی عاشقانه» گفت: پوسترهای جدید بخشی از کمپین تبلیغاتی فیلم است که توسط یک تیم طراحی تبلیغات حرفه‌ای صورت گرفته است. به گزارش مشرق، فیلم سینمایی «یک دزدی عاشقانه» به کارگردانی امیرشهاب رضویان در آستانه نمایش در سینماهای کشور، از پوسترهای جدید این فیلم سینمایی رونمایی شد. ناهید دل‌آگاه تهیه‌کننده فیلم «یک […]

تهیه‌کننده فیلم «یک دزدی عاشقانه» گفت: پوسترهای جدید بخشی از کمپین تبلیغاتی فیلم است که توسط یک تیم طراحی تبلیغات حرفه‌ای صورت گرفته است.

به گزارش مشرق، فیلم سینمایی «یک دزدی عاشقانه» به کارگردانی امیرشهاب رضویان در آستانه نمایش در سینماهای کشور، از پوسترهای جدید این فیلم سینمایی رونمایی شد.

ناهید دل‌آگاه تهیه‌کننده فیلم «یک دزدی عاشقانه» گفت: پوسترهای جدید فیلم سینمایی «یک دزدی عاشقانه» بخشی از کمپین تبلیغاتی فیلم است که توسط یک تیم طراحی تبلیغات حرفه‌ای متشکل از شرکت تنگرام و گروه مانترا و گروه بازاریابی دیجیتال دیباگراف اجرا می‌شود و ایده‌های خوبی را در عرصه تبلیغات دنیای مجازی برای این فیلم اجرایی کرده اند. با توجه به تنوعی که در عرصه تبلیغات در فضای مجازی برای این فیلم در نظر گرفته ایم پوسترهایی با رویکردهای متفاوت طراحی شده است که بتواند برای مخاطبان متنوع فیلم جذاب باشد.

پوستر «یک دزدی عاشقانه» رونمایی شد +عکس

 «یک دزدی عاشقانه» از روز پانزدهم اردیبهشت ماه در تعدادی ازسینماهای کشور در حال اکران است و تاکنون به ۱۰۳میلیون تومان فروش رسیده است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: