تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۱۹:۲۴ کد مطلب 104393

عارف:وضعیت اقتصادی نگران‌کننده است

منتخب مردم تهران در مجلس دهم تصریح کرد: وضعیت اقتصادی کشور نگران کننده‌ است به همین علت مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، محمدرضا عارف ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله عبدالله جوادی‌آملی در سالن جلسات بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسرا با بیان […]

منتخب مردم تهران در مجلس دهم تصریح کرد: وضعیت اقتصادی کشور نگران کننده‌ است به همین علت مبارزه با مفاسد اقتصادی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، محمدرضا عارف ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله عبدالله جوادی‌آملی در سالن جلسات بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسرا با بیان اینکه امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی به شیوه مطلوبی برگزار شد، اظهار کرد: با برگزاری این انتخابات مجلس مناسبی تشکیل شده است که برخی مشکلات گذشته را نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه دوره اول انتخابات مجلس شورای اسلامی با ایام فاطمیه تقارن داشته است، اضافه کرد: با توجه به تقارن با سالروز ایام اندوه اهل بیت(ع) از طرفداران درخواست شد تا در برنامه‌های خود از برخی اقدامات از جمله دست‌زدن پرهیز کنند.

منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اولویت‌های مجلس دهم رسیدگی به معیشت مردم، اشتغال و رونق اقتصادی است، مطرح کرد: اکنون از نظر اقتصادی وضعیت نگران کننده‌ای در جامعه وجود دارد به همین علت مبارزه با فسادهای اقتصادی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد.

وی از نام‌گذاری سال جاری با عنوان «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» توسط رهبر انقلاب اسلامی اسلامی یاد کرد و گفت: امیدواریم با استفاده از رهنمود مراجع تقلید و عزم جدی برای پیگیری مطالبات رهبری به نتایج مناسبی برسیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: