تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۲۱:۱۳ کد مطلب 104456

محبوب‌ترین پرسپولیسی‌ها در تبریز/ درگیری شدید در ورزشگاه یادگار امام (ره) +عکس

پرسپولیس امروز در تبریز میهمان گسترش فولاد تبریز است و حساسیت این بازی باعث شده تا حتی روی سکوها هم التهاب ایجاد شود و قبل از آغاز بازی هواداران باهم درگیری شدیدی داشته باشند. گروه ورزشی مشرق – علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه حمیدرضا گرشاسبی عضو هیأت مدیره این باشگاه و حسین هدایتی […]

پرسپولیس امروز در تبریز میهمان گسترش فولاد تبریز است و حساسیت این بازی باعث شده تا حتی روی سکوها هم التهاب ایجاد شود و قبل از آغاز بازی هواداران باهم درگیری شدیدی داشته باشند.

گروه ورزشی مشرق – علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه حمیدرضا گرشاسبی عضو هیأت مدیره این باشگاه و حسین هدایتی ناهار را امروز در کنار بازیکنان پرسپولیس صرف کردند.

ترکیب پرسپولیس

پرسپولیس امروز با این ترکیب به میدان خواهند آمد: لوبانوف، محمد انصاری، لوکا ماریچ، مایکل اومانیا، رامین رضائیان، محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، علی علیپور و مهدی طارمی

*بازیکنان پرسپولیس در ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه امروز در جلسه فنی حاضر شدند.

*رضا چلنگر مترجم سابق برانکو هم در سفر به تبریز در کنار پرسپولیسی‌ها حضور دارد.

*اتوبوس‌هایی که هواداران پرسپولیس را به تبریز آورده پس از ورود به این شهر مستقیما به سمت ورزشگاه یادگار امام رفتند.

*حدود ۵۰ هوادار پرسپولیس با حضور در هتل پارس تبریز با سرخ‌پوشان عکس یادگاری می‌گرفتند. کریم باقری و مهدی طارمی بیشترین تقاضا را برای گرفتن عکس سلفی داشتند.

*کاروان تیم پرسپولیس در ساعت ۱۶ و ۲۰ دقیقه هتل محل اقامت خود را به سمت ورزشگاه ترک کردند.

*محمود خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس به دنبال تهیه بلیت جایگاه VIP ورزشگاه یادگار امام بود.

*سرپرست باشگاه پرسپولیس برای افزایش روحیه بازیکنان در آستانه دیدار با گسترش فولاد، قول پاداش ویژه به آنها در صورت کسب پیروزی در این بازی را داد.

درگیری هواداران پرسپولیس و گسترش

هواداران گسترش فولاد به سمت هواداران پرسپولیس حمله‌ور شدند و درگیری‌های فیزیکی عجیبی بر روی سکوهای ورزشگاه یادگار امام رخ داد.

در حالی‌که کم‌تر از یک ساعت به دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و پرسپولیس زمان باقی مانده، حدود ۴ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز حضور دارند.

* ۱۰ دستگاه اتوبوس که حامل هواداران پرسپولیس از تهران بوده در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه وارد ورزشگاه یادگار امام شدند.

* هواداران پرسپولیس در قسمت شمال‌غرب ورزشگاه مستقر شده بودند که پرسپولیسی‌ها به جایگاه آنها اعتراض داشتند. آنها معتقد بودند هوادارانشان باید پشت نیمکت این تیم حضور داشته باشند و به همین دلیل بعد از دقایقی جای هواداران پرسپولیس در ورزشگاه عوض شد و آنها در قسمت دیگری از استادیوم یادگار امام مستقر شدند.

* بازیکنان تیم گسترش فولاد در ساعت ۱۷ وارد زمین شدند و سپس پرسپولیسی‌ها دقایقی بعد به زمین آمدند.

* در حالی‌که بازیکنان دو تیم مشغول گرم کردن بودند هواداران تیم گسترش فولاد به سمت هواداران پرسپولیس حمله‌ور شدند و اگر دخالت به‌موقع پلیس نبود، امکان داشت درگیری شدیدی میان هواداران رخ دهد. این اتفاق باعث شد تا فراز کمالوند سرمربی گسترش فولاد شخصا به میان هواداران تیمش بیاید و از آنها خواست تا به درگیری‌ها پایان دهند.

* مهرداد کشفگری که به دلیل مصدومیت دراین بازی غایب است با لباس شخصی از کنار زمین گرم کردن بازیکنان را تماشا می‌کرد.

* وضعیت سکوهای ورزشگاه یادگار امام متشنج است و هواداران دو تیم در گوشه‌های مختلف ورزشگاه با یکدیگر دچار درگیری‌های فیزیکی شده‌اند.

محبوب‌ترین پرسپولیسی‌ها در تبریز/ درگیری شدید در ورزشگاه یادگار امام (ره)

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: