تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۲۱:۲۷ کد مطلب 104462

تشویق رحمانی و واکنش مثبت او به هواداران استقلال/ کریمی به تراکتورسازی نرسید

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی هنگام گرم کردن بارها از سوی هواداران استقلال مورد تشویق قرار گرفت و در نهایت به این تشویق‌ها با تکان دادن دست واکنش نشان داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، تراکتورسازی و استقلال در چارچوب دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ […]

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی هنگام گرم کردن بارها از سوی هواداران استقلال مورد تشویق قرار گرفت و در نهایت به این تشویق‌ها با تکان دادن دست واکنش نشان داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، تراکتورسازی و استقلال در چارچوب دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

* هنگامیکه اعضای تیم فوتبال تراکتورسازی وارد زمین شدند، بختیار رحمانی مورد تشویق طرفداران استقلال قرار گرفت. این تشویق‌ها تا حدی ادامه داشت که هواداران استقلال حتی پالس‌هایی برای فصل آینده به او می‌دادند اما در حالیکه که هم‌تیمی‌های رحمانی منتظر واکنش وی بودند وی عکس العمل خاصی نشان نداد و تنها پاسخ تشویق هواداران تراکتورسازی را با دست داد. این تشویق‌ها بارها از سوی هواداران استقلال تکرار شد تا بختیار در نهایت برای هواداران دست تکان بدهد.

* سیروس دین محمدی مربی استقلال و ایوب ذوالفقای سرپرست تراکتورسازی در میانه میدان با یکدیگر برخورد گرمی داشتند.

* مهدی شریفی و یعقوب کریمی دو بازیکن غایب تراکتورسازی و استقلال در دیدار امروز در میانه میدان با یکدیگر خوش و بش کرده و صحبت می‌کردند. درحالیکه گفته می‌شد کریمی مشکلش حل شده اما در لیست ۱۸ نفره حضور ندارد.

* بادکنک‌های قرمز و آبی رنگ به وسیله تماشاگران در آسمان رها می‌شود که صحنه‌های زیبایی را در ورزشگاه خلق کرده است.

* تماشاگران تراکتورسازی به شدت مهدی کیانی را مورد تشویق قرار داد و او را وادار کردند تا سمت هواداران برود.

* نیمکت نشینان تیم استقلال که شامل محمدرضا خرسندنیا، آرش برهانی، شعبانلو، میثم مجیدی، وحید طالب‌لو، محسن کریمی و بهنام برزای هستند به همراه سایر بازیکنان در میانه زمین با توپ کار می‌کنند.

* روی نیمکت تراکتورسازی کارلوس کاردوسو، ثاقبی، کلانتری، نانگ، حمودی، گروسیان و فردین عابدینی حضور دارند.

* طرفداران استقلال با باز کردن پرچم بزرگ مشکلی و آبی رنگ به این شکل از تیم خود حمایت کردند. این پرچم حدود ۵۰ متر است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: