تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۷ کد مطلب 104472

مجیدی در ورزشگاه آزادی حاضر شد/ رحمتی سمت قلعه‌نویی نرفت

فرهاد مجیدی در میان تشویق شدید هواداران استقلال وارد ورزشگاه شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، تراکتورسازی و استقلال در چارچوب دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند. * از رمضان نوری‌زاده و مجید صادقی پزشکان باشگاه تراکتورسازی که […]

فرهاد مجیدی در میان تشویق شدید هواداران استقلال وارد ورزشگاه شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، تراکتورسازی و استقلال در چارچوب دیداری از هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

* از رمضان نوری‌زاده و مجید صادقی پزشکان باشگاه تراکتورسازی که در دیدار تراکتورسازی و ذوب آهن هواداری را که دچار مشکل قلبی شده بود، احیا کردند تقدیر به عمل آمد.

* فرهاد مجیدی در میان تشویق شدید هواداران استقلال وارد ورزشگاه شد.

* یدالله اکبری پیشکسوت استقلال برای تماشای بازی به ورزشگاه آمد. مسئولان وی آی پی که وی را نمی‌شناختند اجازه ورود به او نمی‌دادند.

* فردین عابدینی بازیکن سابق استقلال که عضو تراکتورسازی است از سوی هواداران تشویق شد.

* اعضای تراکتورسازی عکس یکی از شهدای مدافع حرم را در دست داشتند.

* شجاع خلیل‌زاده با مهدی رحمتی و میلاد فخرالدینی برخورد گرمی داشت.

* پرویز مظلومی به سمت نیمکت تراکتورسازی رفت که قلعه‌نویی حضور نداشت سپس در همین حین قلعه‌نویی وارد زمین شد و بایکدیگر برخورد گرمی داشتند.

*امید ابراهیمی، حنیف عمران‌زاده، جابر انصاری، خسرو حیدری، میلاد فخرالدینی، سجاد شهباززاده، امین حاج محمدی سمت امیر قلعه‌نویی رفتند. تنها مهدی رحمتی، پروپیچ و فرشید اسماعیلی سمت قلعه‌نویی نرفتند. یکی از اعضای تیم پزشکی تراکتورسازی هم سمت قلعه‌نویی رفتند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: