تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۲۱:۵۶ کد مطلب 104475

رحمتی به قلعه‌نویی، برو بنشین سر جایت!/ حضور فرهاد مجیدی در ورزشگاه+ عکس

دروازه‌بان تیم استقلال و مربی سابق این تیم درگیری لفظی پیدا کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی در حالی برگزار شد که در همین ابتدای مسابقه سیدمهدی رحمتی با امیر قلعه‌نویی درگیری لفظی پیدا کرد.  سرمربی کنونی تراکتورسازی که در کنار خط ایستاده بود وقتی به […]

دروازه‌بان تیم استقلال و مربی سابق این تیم درگیری لفظی پیدا کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی در حالی برگزار شد که در همین ابتدای مسابقه سیدمهدی رحمتی با امیر قلعه‌نویی درگیری لفظی پیدا کرد.  سرمربی کنونی تراکتورسازی که در کنار خط ایستاده بود وقتی به داور مسابقه اعتراض کرد با واکنش رحمتی روبرو شد که کاپیتان تیم استقلال در حالی که عصبانی به نظر می‌رسید با صدای بلند خطاب به قلعه‌نویی گفت برو سر جایت بنشین.  حسین زرگر داور مسابقه نیز بعد از این اتفاق به رحمتی کارت زرد نشان داد.

* بعد از اتقافات به وجود آمده در ورزشگاه تماشاگران استقلال علیه قلعه‌نویی شعار دادند که سرمربی تراکتورسازی در این لحظه تنها سرش را تکان داد.

* فرهاد مجیدی که از ورود به استادیوم با تشویق تماشاگران روبرو شد و در نهایت به آنها دست تکان داد.

* امین حاج محمدی بعد از به ثمر رساندن گل استقلال به سمت نیمکت‌نشینان تیمش رفت و با نشان دادن نوشته زیر پیراهن خوشحالی‌اش را با آنها تقسیم کرد.

 

* علی نظری جویباری معاون سابق تیم استقلال با عصا در ورزشگاه حاضر شد.

وی در پاسخ به این سؤال که چه اتفاقی برایش رخ داده، گفت: جوانی کردیم و مقداری والیبال بازی کردم که تاندون پایم پاره شد قرار است فردا به بیمارستان بروم و پایم را عمل کنم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: