تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۳ کد مطلب 104497

عاقبت دست‌اندازی مدیران بیمه به بیت المال

بعد از افشای خبر دریافت حقوق‌های بالای ۴۰ میلیون تومان توسط مدیران ارشد بیمه مرکزی و دستور وزیر اقتصاد برای رسیدگی ویژه به این موضوع، مدیران این شرکت بیش از ۲۰۰ میلیون تومان امروز به حساب دولت برگرداندند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، اطلاعات حاصله از وزارت اقتصاد و شرکت بیمه مرکزی […]

بعد از افشای خبر دریافت حقوق‌های بالای ۴۰ میلیون تومان توسط مدیران ارشد بیمه مرکزی و دستور وزیر اقتصاد برای رسیدگی ویژه به این موضوع، مدیران این شرکت بیش از ۲۰۰ میلیون تومان امروز به حساب دولت برگرداندند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، اطلاعات حاصله از وزارت اقتصاد و شرکت بیمه مرکزی حکایت از آن دارد که کمیته ویژه بازرسی وزارت امور اقتصادی و دارایی براساس دستور موکد علی طیب‌نیا در شرکت بیمه مرکزی مستقر و در حال بررسی حقوق‌ و مزایای پرداختی به مدیران ارشد این شرکت هستند.

براساس این اطلاعات رئیس کل بیمه مرکزی در اقدامی فوری دستور عودت دریافتی ویژه اسفندماه هیئت عامل که مورد مناقشه می‌باشد، تا تعیین تکلیف موضوع را صادر کرده است. همچنین شنیده شده محمد امین و سایر اعضای هیئت عامل امروز حدود ۲۰۰ میلیون تومان که دریافتی ویژه اسفندماه بوده، را به حساب دولت برگردانده‌اند.

وزیر اقتصاد همچنین دستور داده تا ۴۸ ساعت آینده ابعاد مختلف موضوع روشن و اطلاع‌رسانی کامل صورت گیرد.

به گزارش تسنیم، طی روزهای گذشته در رسانه‌ها فیش حقوقی اعضای هیئت‌های عامل بیمه مرکزی منتشر شد که حکایت از دریافت حقوق‌های بالای ۴۰ میلیون تا ۸۷ میلیون تومان توسط این افراد داشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: