تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۲۳:۱۳ کد مطلب 104500

عالیشاه یاد مرحوم نوروزی را زنده کرد

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از زدن گل سوم این تیم با شادی گلش یاد و خاطره مرحوم هادی نوروزی را زنده کرد. به گزارش مشرق، با آغاز نیمه دوم همه بازیکنان نیمکت‌نشین پرسپولیس مشغول گرم کردن بدن‌های خود شدند. این در حالی است که حتی سوشا مکانی دروازه‌بان ذخیره سرخپوشان مشغول گرم کردن شد. […]

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از زدن گل سوم این تیم با شادی گلش یاد و خاطره مرحوم هادی نوروزی را زنده کرد.

به گزارش مشرق، با آغاز نیمه دوم همه بازیکنان نیمکت‌نشین پرسپولیس مشغول گرم کردن بدن‌های خود شدند. این در حالی است که حتی سوشا مکانی دروازه‌بان ذخیره سرخپوشان مشغول گرم کردن شد.

* ناظر بازی به محدوده‌ای که نیمکت نشینان پرسپولیس مشغول گرم کردن بودند ایراد گرفت و از آنها خواست با فاصله بیشتری نسبت به زمین به گرم کردن بپردازد.

* اشکان خورشیدی داور بازی در دو صحنه از ناحیه پای خود احساس درد کرد که پزشکان پرسپولیس به مداوای پای این داور پرداختند.

* امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس در این بازی بعد از گلی که به ثمر رساند بازوبند کاپیتانی که بر بازو بسته بود را باز کرد و آن را به سوی هواداران گرفت. عالیشاه با این کار شماره ۲۴ که روی بازوبند خود به یاد هادی نوروزی ثبت شده بود را به هواداران نشان داد.

* بعد از گل سوم پرسپولیس هواداران شعار قهرمانی این تیم را سر دادند.

* حدود ۱۲ هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام تبریز حضور دارند.

* پیش از شروع نیمه دوم سیدمهدی سیدصالحی و سوشا مکانی دو بازیکن نیمکت‌نشین گسترش‌فولاد و پرسپولیس با یکدیگر به خوش و بش پرداختند.

* حمید حاج‌ملک داور چهارم این بازی در چند صحنه به مصطفی قنبرپور مربی پرسپولیس که از محدوده فنی مربیان خارج شده بود تذکر داد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: