تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۱ کد مطلب 104505

درگیری شدید رحمتی با سرمربی تراکتورسازی

امیر قلعه‌نویی و مهدی بار دیگر در پایات بازی با یکدیگر درگیر شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، دیدار استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز با برتر ۳بر ۲ تیم تراکتورسازی تبریز به پایان رسید. *پس از سوت پایان بازی اعضای تیم تراکتورسازی به سمت قلعه نویی رفته و او را در آغوش […]

امیر قلعه‌نویی و مهدی بار دیگر در پایات بازی با یکدیگر درگیر شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، دیدار استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز با برتر ۳بر ۲ تیم تراکتورسازی تبریز به پایان رسید.

*پس از سوت پایان بازی اعضای تیم تراکتورسازی به سمت قلعه نویی رفته و او را در آغوش گرفته و تبریک گفتند.

*هواداران استقلال علیه سرمربی این تیم شعار حیا کن، رها کن سر دادند.

*پس از پایان بازی قلعه نویی به سمت نیمکت استقلالی‌ها رفت و به مظلومی خسته نباشید گفت.

*بازیکنان تراکتورسازی به سمت هواداران خود رفته و ضمن دست زدن از آنها بابت حمایت‌هایی که در طول بازی انجام دادند تشکر کردند.

*پس از سوت پایان بازی درگیری لفظی شدیدی بین مهدی رحمتی و امیر قلعه نویی رخ داد که حاضران در زمین به دو گروه شده و رحمتی و قلعه نویی را دوره کردند تا مانع از درگیری آنها شوند.

*پس از پایان بازی رحمتی و دین محمدی به سمت حسین زرگر داور بازی رفته و شدیداً نسبت به عملکرد او اعتراض کردند. متعاقب این حرکت، قلعه نویی نیز به سمت داور رفت و گفت چرا اینها اعتراض می‌کنند. 

*فرزاد مجیدی با قلعه نویی درگیری لفظی پیدا کرد. در این بین برخی از هواداران تیم استقلال علیه قلعه نویی شعار سر دادند.

*پس از سوت پایان بازی فرهاد مجیدی که برای دیدن بازی در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کرده بود دقایقی در جایگاه ویژه باقی ماند. سپس درون زمین رفت و با رفتن به سمت جایگاه استقلالی‌ها به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

*پس از سوت پایان بازی سه نفر از هواداران استقلال حالشان بد شد که این موضوع باعث شد مأموران اورژانس مستقر در ورزشگاه بلافاصله برای کمک و احیا به آنها وارد عمل شوند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: