تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۸ کد مطلب 104506

قلعه‌نویی:به زودی نقاب‌های بازیکنان برداشته می‌شود

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: به زودی نقاب‌های بازیکنان برداشته می‌شود ولی من به مظلومی تبریک می‌گویم که به جوانان بازی داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی تیمش مقابل استقلال گفت:فقط من سوال می‌کنم آیا ما در تبریز نباختیم و استقلال به فینال رفت؟‌آیا ما این کارها […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: به زودی نقاب‌های بازیکنان برداشته می‌شود ولی من به مظلومی تبریک می‌گویم که به جوانان بازی داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی بعد از پیروزی تیمش مقابل استقلال گفت:فقط من سوال می‌کنم آیا ما در تبریز نباختیم و استقلال به فینال رفت؟‌آیا ما این کارها را کردیم؟ ما از شرافت فوتبال دفاع کردیم ولی به نظر شما اگر ۵ گل از استقلال می‌خوردیم خوب بود.

وی افزود: طبیعی است که ما باید فوتبال بازی کنیم و از روی ضعف استقلال هم استفاده کردیم و روی اشتباهات خود گل خوردیم حتی می‌توانستیم بیشتر هم به استقلال گل بزنیم. خوشحالم که از شرافت فوتبال دفاع کردیم ولی عزت و ذلت دست خداست و نقاب‌ها به زودی برداشته خواهد شد.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به یک آیه در قران مجید گفت: به زودی نقاب‌های بازیکنان برداشته می‌شود ولی من به مظلومی تبریک می‌گویم که به جوانان بازی داد. بازیکنان ما مردانه بازی کردند و این نقطه عطفی در تاریخ آذربایجان شد. مات در تبریز باختیم ولی از این اداها درنیاوردیم.

وی در خصوص اتفاقات رخ داده میان او و مهدی رحمتی گفت:‌من حرف‌هایم را زدم و دیگر صحبتی نداریم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: