تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۰۰:۱۸ کد مطلب 104508

واسطه‌ها بین رحمتی و قلعه‌نویی حاشیه می‌سازند

مهاجم تراکتورسازی گفت: برخی افراد و واسطه‌ها بین رحمتی و قلعه‌نویی باعث حاشیه می‌شوند و امروز هم مقصر درگیری بین این دو آن‌ها بودند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، فرزاد حاتمی پس از برتری ۳ بر ۲ تراکتورسازی مقابل استقلال اظهار داشت: امروز فوتبال قوی و خوبی را شاهد بودیم و زدن […]

مهاجم تراکتورسازی گفت: برخی افراد و واسطه‌ها بین رحمتی و قلعه‌نویی باعث حاشیه می‌شوند و امروز هم مقصر درگیری بین این دو آن‌ها بودند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، فرزاد حاتمی پس از برتری ۳ بر ۲ تراکتورسازی مقابل استقلال اظهار داشت: امروز فوتبال قوی و خوبی را شاهد بودیم و زدن ۵ گل در این مسابقه نشان داد مسابقه فنی برگزار شد اما حاشیه‌ها همیشه قشنگی فوتبال را کم کردند.

وی در مورد درگیری‌های قلعه‌نویی و رحمتی، گفت: مهدی دوست ۱۰ ساله من است و مانند برادر او را دوست دارم. در درگیری به وجود آمده هم خواستم به غائله پایان دهم.  رحمتی و قلعه‌نویی به عنوان شاگرد و مربی با هم نان و نمک خوردند و این حرکات خوب نیست.

مهاجم تراکتورسازی در مورد اینکه مقصر اصلی چه کسی بود، گفت: همیشه آدم‌های فی‌مابین و واسطه حاشیه درست می‌کنند مشکل رحمتی و قلعه‌نویی هم همین است. کسانی که بین‌شان بودند کار را خراب کردند. قلعه‌نویی چندین جام را برای استقلال آورده است و این رفتارها خوب نبود.

حاتمی گفت: هر کسی بود دوست داشت استقلال برنده شود و به قهرمانی برسد اما قلعه‌نویی هر جا بوده به دنبال موفقیت تیم خودش بوده است و این هم یک چیز طبیعی است. رحمتی و قلعه‌نویی در سپاهان، مس کرمان و استقلال با هم جام آوردند. من به رحمتی گفتم فوتبال تمام می‌شود و به حرف کسانی که دو بهم زن هستند گوش نکن و هر مشکلی بوده در داخل زمین باید حرمت‌ها حفظ می‌شد.

وی در مورد درگیری مجیدی و قلعه‌نویی هم گفت: من این صحنه را ندیدم اما مجیدی هم شاگرد قلعه‌نویی بوده و باید حرمت‌ها را حفظ می‌کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: