تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۶ کد مطلب 104541

فیلم/هلاکت امیر داعش در الکرمه فلوجه

در ادامه عملیات گسترده نیروهای نظامی ارتش و بسیج مردمی عراق برای پاکسازی منطقه الکرمه فلوجه واقع در استان غربی الانبار این کشور، شب گذشته امیر گروه داعش در منطقه به همراه تعدادی از نیروهایش به هلاکت رسید. گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات گسترده نیروهای نظامی ارتش و بسیج مردمی عراق برای پاکسازی منطقه […]

در ادامه عملیات گسترده نیروهای نظامی ارتش و بسیج مردمی عراق برای پاکسازی منطقه الکرمه فلوجه واقع در استان غربی الانبار این کشور، شب گذشته امیر گروه داعش در منطقه به همراه تعدادی از نیروهایش به هلاکت رسید.

گروه بین الملل مشرق- در ادامه عملیات گسترده نیروهای نظامی ارتش و بسیج مردمی عراق برای پاکسازی منطقه الکرمه فلوجه واقع در استان غربی الانبار این کشور، شب گذشته امیر گروه داعش در منطقه به همراه تعدادی از نیروهایش به هلاکت رسید.

فیلم/هلاکت امیر داعش در الکرمه فلوجه

بنابر این گزارش، در حمله هوایی بالگردهای میل ۳۵ ارتش عراق به محل تشکیل جلسه گروهی از فرماندهان میدانی داعش در شهر فلوجه و مناطق اطراف آن “بلال عزیز ابراهیم الحلبوسی” امیر داعش در منطقه الگرمه بهمراه ۳ معاون و ۲۰ تن از همراهانش به هلاکت رسیده و محل استقرار آنها نیز بطور کامل منهدم شده است. منطقه الکرمه با حدود یکصد هزار نفر جمعیت، در ۱۶ کیلومتری شمال شرق شهر فلوجه یکی از بزرگترین مراکز استقرار نیروهای داعش و عناصر ارتش صدام قرار دارد.

فیلم/هلاکت امیر داعش در الکرمه فلوجه

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: