تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۸ کد مطلب 104546

دومین حمله شیمیایی داعش به بشیر

منابع میدانی مستقر در شهر شیعه و ترکمان نشین “بشیر” واقع در جنوب استان کرکوک عراق از دومین حمله شیمیائی گروه تروریستی تکفیری داعش به این شهر خبر داده اند. گروه بین الملل مشرق- منابع میدانی مستقر در شهر شیعه و ترکمان نشین “بشیر” واقع در ۳۰ کیلومتری جنوب استان کرکوک عراق از دومین حمله شیمیائی […]

منابع میدانی مستقر در شهر شیعه و ترکمان نشین “بشیر” واقع در جنوب استان کرکوک عراق از دومین حمله شیمیائی گروه تروریستی تکفیری داعش به این شهر خبر داده اند.

گروه بین الملل مشرق- منابع میدانی مستقر در شهر شیعه و ترکمان نشین “بشیر” واقع در ۳۰ کیلومتری جنوب استان کرکوک عراق از دومین حمله شیمیائی گروه تروریستی تکفیری داعش به این شهر خبر داده اند.

دومین حمله شیمیایی داعش به بشیر

بنابر این گزارش، این حمله شب گذشته رخ داد که طی آن ۴ گلوله خمپاره حاوی گاز کلر از مناطق تحت سیطره داعش در اطراف شهر بشیر به مناطق حاشیه ای آن اصابت کرده است. یک منبع میدانی هدف از این حمله را مقر نیروهای پیشمرگه کرد عراقی عنوان و از مجروح شدن ۱۱ شبه نظامی کرد و انتقال آنها به بیمارستان خبر داده است. طی دو هفته اخیر این دومین حمله شیمیایی تروریستهای داعش به این شهر می باشد. نیروهای نظامی عراقی دو هفته پیش شهر بشیر را پس از یکسال از اشغال داعش آزاد کردند.

دومین حمله شیمیایی داعش به بشیر
دومین حمله شیمیایی داعش به بشیر

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: