تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۰ کد مطلب 104571

خسوس تنها کلین‌شیت من موفق هفته

از میان سه دروازه بان برتر لیگ پانزدهم تنها سنگربان استقلال خوزستان در این هفته موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد. به گزارش مشرق، فرناندو خسوس دروازه بان برزیلی تیم استقلال خوزستان که پیش هفته بیست و نهم لیگ برتر در ۲۷  بازی  تیمش حضور داشت در این هفته موفق شد مقابل پدیده […]

از میان سه دروازه بان برتر لیگ پانزدهم تنها سنگربان استقلال خوزستان در این هفته موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شد.

به گزارش مشرق، فرناندو خسوس دروازه بان برزیلی تیم استقلال خوزستان که پیش هفته بیست و نهم لیگ برتر در ۲۷  بازی  تیمش حضور داشت در این هفته موفق شد مقابل پدیده دروازه تیمش را بسته نگه دارد. این دروازه بان برزیلی پیش از هفته بیست و نهم ۱۵ بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش شده بود و با کلین شیت دیروز خود این عدد را به ۱۶ رساند.

جالب اینجاست دیگر دروازه بانان برتر لیگ پانزدهم در هفته بیست و نهم دروازه خود را نتوانستند بسته نگه دارند. رشید مظاهری که تا کنون ۱۳ بار موفق به کلین شده و پس از خسوس در رده دوم برترین دروازه بانان لیگ قرار دارد، در بازی این هفته تیش مقابل سیاه جامگان یک بار دروازه اش را مقابل حریف مشهدی باز شده دید. محمدرضا اخباری سومین دروازه بان برتر لیگ نیز این هفته دو بار دروازه تیمش را مقابل استقلال باز شده دید تا رکورد کلین شیت هایش در همان عدد یازده باقی بماند.

سید مهدی رحمتی دروازه بان تیم استقلال نیز به عنوان یکی دیگر از دروازه بانان برتر لیگ پانزدهم با دریافت سه گل از تیم تراکتورسازی در هفته بیست و نهم یکی از بدترین هفته های خود را در این فصل رقم زد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: