تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۱ کد مطلب 104581

آخرین مصاحبه یکی از شهدای «خان‌طومان»

شهید محمد بلباسی که دو روز پیش در سوریه به شهادت رسید معتقد بود: کشورهای دیگر افسانه ایثارگری و مقاومت برای خود ایجاد می‌کنند، اما ما فرهنگ دفاع مقدسی داریم که هنوز آن را به نسل سوم و چهارم انتقال نداده‌ایم. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، به مناسبت شهادت محمد بلباسی، شهید قائمشهری […]

شهید محمد بلباسی که دو روز پیش در سوریه به شهادت رسید معتقد بود: کشورهای دیگر افسانه ایثارگری و مقاومت برای خود ایجاد می‌کنند، اما ما فرهنگ دفاع مقدسی داریم که هنوز آن را به نسل سوم و چهارم انتقال نداده‌ایم.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، به مناسبت شهادت محمد بلباسی، شهید قائمشهری مدافع حرم و مسئول اردویی سپاه کربلای مازندران، خبرگزاری ایسنای مازندران بخش کوتاهی از آخرین مصاحبه با این شهید مدافع حرم را که در هفته پایانی اسفندماه در اردوگاه شهید باکری خرمشهر در اردوی راهیان نور انجام شد را منتشر کرد.

شهید محمد بلباسی ۱۷ اردیبهشت ماه امسال در منطقه خان‌طومان سوریه به شهادت رسید.

محمد بلباسی در این گفت‌وگو گفته بود: انعکاس زحمات مسئولان در اردوهای راهیان نور از سوی خبرنگاران که تا ساعات پایانی شب در حال انتشار اخبار هستند ستودنی است. رسانه در حال حاضر از اهمیت فراوانی برخوردار است و با یک عکس، خبر، مصاحبه یا گزارش مناسب، مردم از اتفاقاتی که در این اردوها رخ می‌دهد مطلع می‌شوند و این امر اثرگذاری این اردوها را افزایش می‌دهد. بسیاری از خبرهای منتشر شده شعاری و تکراری است که یک خبرنگار حرفه‌ای نباید به دنبال آن باشد. با یک خبر تغییر نگرش ایجاد کنید و بر روی جوانان تاثیر بگذارید.

وی اظهار کرد: اقدام‌های زیرساختی مازندران در اردوهای راهیان نور فراهم شده و در زمینه نرم‌افزاری نیز این استان نسبت به سایر کشور یک گام جلوتر است. کشورهای دیگر افسانه ایثارگری و مقاومت برای خود ایجاد می‌کنند و با وجود آنکه فرهنگ دفاع‌مقدس را داریم، اما در انتقال آن به نسل‌های سوم و چهارم ضعیف عمل کردیم. باید در انعکاس ارزش‌های دفاع مقدس، هنر با بحث روایتگری و بازیگری همراه شود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: