تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۳ کد مطلب 104610

عیدی بازسازی‌عتبات بمناسبت اعیاد شعبانیه +عکس

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از افتتاح و رونمایی دو عیدی این ستاد به عاشقان اهل بیت علیهم السلام به مناسبت اعیاد شعبانیه خبر داد. به گزارش مشرق، حسن پلارک اظهار داشت: طلاکاری گلدسته‌های حرم امامین جوادین علیهم السلام در شهر کاظمن به پایان رسیده و در روز میلاد امام حسین(ع) رونمایی می‌شود. وی افزود: […]

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات از افتتاح و رونمایی دو عیدی این ستاد به عاشقان اهل بیت علیهم السلام به مناسبت اعیاد شعبانیه خبر داد.

به گزارش مشرق، حسن پلارک اظهار داشت: طلاکاری گلدسته‌های حرم امامین جوادین علیهم السلام در شهر کاظمن به پایان رسیده و در روز میلاد امام حسین(ع) رونمایی می‌شود.

وی افزود: طلاکاری گلدسته‌های حرم امامین جوادین علیهم السلام توسط هنرمندان ایرانی انجام شده و تنها طلای این گنبد از سوی حرم مطهر تامین شده است.رونمایی از این کار مهم نیز توسط جمعی از مسئولان انجام می‌گیرد.

وی ادامه داد: افتتاح بیمارستان تخصصی امام زین العابدین(ع) نیز روز پنجم شعبان در کربلا انجام می پذیرد و این بیمارستان با تجهیزات کامل به زائران حسینی و مردم خدمات رسانی خواهد داشت.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات همچنن درباره صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف اظهار داشت: در حدود ۲۰ درصد از این صحن آماده شده و ۸۰ درصد باقیمانده نیز تا ایام عید غدیر خم به پایان خواهد رسید و در دسترس زائران خواهد بود.

عیدی ستادبازسازی‌عتبات به مناسبت اعیاد شعبانیه

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: