تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۴:۳۷ کد مطلب 104614

دو سرباز و ۵ تروریست در مصر کشته شدند

در جریان درگیری های مسلحانه بین نیروهای ارتش و تروریست ها در منطقه جنوب شیخ زوید درمصر دو سرباز مصری و ۵ تروریست مسلح کشته شدند.  به گزارش مشرق، منابع آگاه مصری در این باره گفتند دو سرباز مصری از نیروهای نظامی کمین الشلاق در جنوب شهر شیخ زوید در جریان درگیری های خشونت بار […]

در جریان درگیری های مسلحانه بین نیروهای ارتش و تروریست ها در منطقه جنوب شیخ زوید درمصر دو سرباز مصری و ۵ تروریست مسلح کشته شدند.

 به گزارش مشرق، منابع آگاه مصری در این باره گفتند دو سرباز مصری از نیروهای نظامی کمین الشلاق در جنوب شهر شیخ زوید در جریان درگیری های خشونت بار با تروریست ها کشته شدند.

بنابراین گزارش، در این حمله ۳۰ تن از تروریست ها به یک کمین نظامی حمله کردند که در این درگیری ۵ تن از تروریست ها نیز به هلاکت رسیدند.

سربازان کشته شده مصری به بیمارستان نظامی در العریش منتقل شدند.

مصر از اواخر ماه اکتبر (مهر و آبان) سال ۲۰۱۴ در برخی از بخش های استان سینای شمالی از شهر رفح در مرز با نوار غزه تا غرب العریش بزرگترین شهر این استان، وضع فوق العاده و مقررات منع آمد و شد اعلام کرد.

شبه جزیره سینا همچنان محل فعالیت تروریست های مورد حمایت غرب و برخی کشورهای منطقه از جمله گروه تروریستی ولایت سینا است که پس از برکناری «محمد مرسی» رئیس جمهوری پیشین مصر در سال ۲۰۱۳، حملات خود را علیه نیروهای پلیس و ارتش مصر شدت بخشیده اند.

ارتش مصر نیز از چندین ماه پیش عملیات نظامی گسترده ای را در مناطق رفح، شیخ زوید و العریش در شمال صحرای سینا برای سرکوب گروه های تروریستی آغاز کرده است.

تاکنون صدها نظامی مصری در حمله های افراد مسلح در شبه جزیره سینا کشته شده اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: