تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۲ کد مطلب 104631

پاسخ نواب‌صفوی به توهین‌کنندگان به مدافعان‌حرم +عکس

حسام نواب صفوی در اینستاگرامش نوشت: همه در فضای مجازی با هم متحد خواهیم شد و جلوی نقشه دشمنان ایران برای دو قطبی شدن مردم ایران را خواهیم گرفت. به گزارش مشرق، چندی پیش عده ای کاربر ناشناس به پست حسان نواب صفوی با مضمون سربازان وطن و نیروهای دفاعی هجوم آوردند که با انتقاد […]

حسام نواب صفوی در اینستاگرامش نوشت: همه در فضای مجازی با هم متحد خواهیم شد و جلوی نقشه دشمنان ایران برای دو قطبی شدن مردم ایران را خواهیم گرفت.

به گزارش مشرق، چندی پیش عده ای کاربر ناشناس به پست حسان نواب صفوی با مضمون سربازان وطن و نیروهای دفاعی هجوم آوردند که با انتقاد شدیدی از سمت وی رو به رو شدند. حال وی با انتشار ویدئویی در اینستاگرام از دل شکستگی خود گفته و به افشای پشت پرده هتاکان به مدافعان حرم اشاره کرده است.

وی در پست خود نوشت: اولین نفر و اولین باری که از مدافعین حرم و نیروهای دفاعی تشکر کردم، با هجمه بسیاری از همین افراد متوجه شدم تعجب میکردم چرا؟خیلیها ممکن است حتی هتاک باشند اما تحقیر شهدا و و مدافع کشور چرا؟؟؟ بقدری دلشکسته بودم که ساعتها به گوشه ای خیره میشدم بعد از تعطیلات تحقیقات بسیاری انجام دادم ودیدیم این صفحات سریع ساخته شده و کار شبکه های ضد ایران دشمنان ماست.

برادرم خون تو با اشکهای چشم ما آمیخته خواهد شد همه ما ایرانیان با هر تفکری ،و هر گروهی به احترام شما خواهیم ایستاد همه در فضای مجازی با هم متحد خواهیم شد و جلوی نقشه دشمنان ایران برای٢قطبی شدن مردم ایران را خواهیم گرفت ایران و خلیج فارس مانند خورشیدی در پهنای گیتی خواهد درخشید نواب صفوی اردیبهشت ٩۵ ای وظنم ای ایران این چند بیت از تمام دوستداران واقعی تو تقدیمت باد: به نام همه عاشقانت قسم. که در راه تو مرگ هم زندگیست. اگر زندگی تشنه مرگ ماست. کسی که نمرده است زنده نیست. اگر زندگی تشنه مرگ ماست. کسی که نمرده است زنده نیست. دکتر یداللهی

پاسخ نواب‌صفوی به توهین‌کنندگان به مدافعان‌حرم +عکس

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: