تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۵:۳۰ کد مطلب 104633

شوخی سرخپوشان با هلی‌شات و عصبانیت برانکو

به گزارش مشرق، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد روز گذشته این تیم مقابل گسترش فولاد تبریز امروز ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد. * حدود ۱۰۰ هوادار تیم پرسپولیس امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند و تمرین سرخپوشان را از نزدیک تماشا کردند. این هواداران همچنین تک تک بازیکنان و مربیان پرسپولیس را مورد […]

به گزارش مشرق، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد روز گذشته این تیم مقابل گسترش فولاد تبریز امروز ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* حدود ۱۰۰ هوادار تیم پرسپولیس امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شدند و تمرین سرخپوشان را از نزدیک تماشا کردند. این هواداران همچنین تک تک بازیکنان و مربیان پرسپولیس را مورد تشویق خود قرار دادند.

* هواداران بنری در دست داشتند که بر روی آن از رامین رضاییان تقدیر شده بود.

* در حالی که قرار بود تمرین از ساعت ۱۱ شروع شود اما این تمرین با دقایقی تاخیر انجام شد.

* پیش از شروع تمرین برانکو دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد.

* پس از صحبت‌های برانکو بازیکنان به دو دسته تقسیم شدند. بخش اول گروهی بودند که روز گذشته مقابل گسترش فولاد بازی کرده بودند و در بخش دیگر گروهی بودند که دیروز یا بازی نکرده یا فرصت کمی برای حضور در میدان داشتند.

* محسن بنگر و رضا خالقی‌فر در تمرینات گروهی امروز حضور داشتند.

* رضا چلنگر مترجم سابق برانکو امروز در درفشی‌فر حاضر بود.

* ۴ دروازه‌بان پرسپولیس تمرینات اختصاصی خود را زیرنظر مربی دروازه‌بانان انجام دادند این در حالی بود که لباس سوشا مکانی با سایرین تفاوت داشت اما بعد از دقایقی او هم لباسی هم‌رنگ دروازه‌بانان به تن کرد.

* در ادامه بازیکنانی که روز گذشته کمتر بازی کردند در نصف زمین به بازی فوتبال مشغول شدند.

* یک گروه تصویری امروز در درفشی‌فر حضور داشتند و به تصویربرداری از تمرین پرسپولیسی‌ها پرداختند. این گروه یک هلی‌شات با خود به درفشی‌فر آورده بود و قصد داشت تصاویر هوایی از پرسپولیسی‌ها بگیرد. این هلی‌شات باعث شد تا تعدادی از بازیکنان لحظاتی تمرین را رها کرده و به شوخی با این هلی‌شات بپردازند که این مسئله باعث عصبانیت برانکو شد.

* بازیکنان پرسپولیس پس از تمرین امروز راهی استخر و سونا شده تا خستگی بازی دیروز را از تن بیرون کند.

* هواداران پرسپولیس در ورزشگاه درفشی‌فر سرود قهرمانی سر دادند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف راه‌آهن خواهد رفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: