تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۷ کد مطلب 104645

پوتین‌به انگلیسی‌‌ها زمین هدیه می‌دهد+تصاویر

رئیس جمهور روسیه قصد دارد زمین های منطقه خاور دور را به انگلیسی ها هدیه دهد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، “ولادیمیر پوتین،” رئیس جمهور روسیه وعده داد زمین های منطقه خاور دور را به بیش از ۳۰۰ شهروند انگلیسی هدیه کند. این یک فرصت بزرگ برای شهروندان انگلیسی محسوب می شود. این زمین ۲٫۵ هکتاری […]

رئیس جمهور روسیه قصد دارد زمین های منطقه خاور دور را به انگلیسی ها هدیه دهد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، “ولادیمیر پوتین،” رئیس جمهور روسیه وعده داد زمین های منطقه خاور دور را به بیش از ۳۰۰ شهروند انگلیسی هدیه کند. این یک فرصت بزرگ برای شهروندان انگلیسی محسوب می شود. این زمین ۲٫۵ هکتاری در مرز چین و مدار شمالگان قرار دارد. هرکس که قصد مالکیت این زمین ها را داشته باشد باید بتواند به مدت ۵ سال در آب و هوای سرد و بادهای سرمازای این منطقه زندگی کند.
 

آنهایی که بتوانند در این هوای سرد دوام بیاورند، زمینهای این منطقه با مناظر زیبا و کوههای آتشفشان پوشیده از برفش به عنوان پاداش به آنها تقدیم می شود. گفته می شود دمای هوای این منطقه در فصل زمستان ۴۷- درجه سلسیوس و در تابستان ۲۵+ درجه است.
 

هدف پوتین از اعطای این زمینها، بهبود وضع اقتصادی و جمعیت این منطقه است.
 

“الکساندر گالوشکا،” وزیر توسعه خاور دور روسیه اعلام کرد: انگلیسی هایی که علاقه مند به سفر به این منطقه هستند باید مسافت ۵۰۰۰ مایل را طی کنند. تاکنون تعدادی درخواست برای سفر به این منطقه نیز ثبت شده است.
 

ولادیمیر پوتین چند روز پیش نیز قانونی را امضا کرد که به موجب آن امکان تملک یک هکتار زمین بلاعوض به هر شهروند روس فراهم می شود.
 

ولادیمیر پوتین به انگلیسی ها هم زمین می دهد، البته به یک شرط!+ تصاویرولادیمیر پوتین به انگلیسی ها هم زمین می دهد، البته به یک شرط!+ تصاویر
ولادیمیر پوتین به انگلیسی ها هم زمین می دهد، البته به یک شرط!+ تصاویر

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: