تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۰ کد مطلب 104654

ساخت مسابقه لاغری در تلویزیون

حسین فردرو – از برنامه‌سازان قدیمی تلویزیون – از طراحی و ساخت مسابقه‌ای جدید در تلویزیون برای پخش از شبکه سلامت خبر داد. به گزارش مشرق، فردرو که کارگردانی تلویزیونی برنامه‌های بسیاری از جمله «محله برو بیا» را در کارنامه دارد، از این مسابقه به عنوان یک جُنگ شبانه یاد کرد که از منظر جذابیت […]

حسین فردرو – از برنامه‌سازان قدیمی تلویزیون – از طراحی و ساخت مسابقه‌ای جدید در تلویزیون برای پخش از شبکه سلامت خبر داد.

ساخت مسابقه لاغری در تلویزیونبه گزارش مشرق، فردرو که کارگردانی تلویزیونی برنامه‌های بسیاری از جمله «محله برو بیا» را در کارنامه دارد، از این مسابقه به عنوان یک جُنگ شبانه یاد کرد که از منظر جذابیت یادآور برنامه‌هایی همچون «محله برو بیا» است و گفت: تلاش می‌کنیم در این مسابقه تجربه موفق «محله‌ی برو بیا» را تکرار کنیم.

او ادامه داد: این جنگ با مسابقات بسیار متنوع برای اولین بار در حوزه‌ی رژیم و لاغری برگزار خواهد شد که هر دوره، سه ماه به طول می‌انجامد و شرکت‌کنندگان در دو گروه ۱۵ نفره خانم و آقا زیر نظر کارشناسان و متخصصان و با همه تجهیزات وزن کم می‌کنند.

فردرو درباره‌ی روند تولید این جنگ شبانه و زمان پخش آن توضیح داد: طرح این مسابقه پیش از این ارائه داده شده است و اکنون در مرحله اتاق فکر هستیم. ۶۰ درصد از این مسابقه قرار است ضبطی باشد و ۴۰ درصد پخش مستقیم خواهد داشت و همزمان با عید فطر به روی آنتن شبکه سلامت خواهد رفت.

فردرو در پاسخ به اینکه مجریانی که برای این مسابقه در نظر گرفته شده است مجزا خواهند بود؟ گفت: قطعا این طور خواهد بود و زمینه برای حضور متخصصان و مجری کارشناسان فراهم خواهد شد. در حال حاضر در اتاق فکری که تشکیل شده بر روی این موضوع و تفکیک مجریان برای گروه‌های شرکت کننده کار خواهد شد این مسابقه چند مجری می‌خواهد و تعدادی از آنها باید مجری کارشناس باشند.

به گفته فردرو عنوان موقت این مسابقه «باشگاه سلامت» است.

حسین فردرو این روزها کارگردانی سی‌ و سومین دوره مسابقات جهانی قرائت قرآن را برعهده دارد که به گفته وی از ۲۲ اردیبهشت ماه با حضور رییس جمهور افتتاح می‌شود‌. سی‌ و سومین دوره مسابقه جهان قرائت قرآن مستقیم از شبکه قرآن سیما پخش خواهد شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: