تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۰ کد مطلب 104703

ورود خودرو پارک شده به داخل ساختمان

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار داشت: در ساعت ۸:۴۱ صبح امروز برخورد یک دستگاه خودرو با دیوار ساختمان واقع در خیابان آزادی،‌ بلوار شهید اکبری به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. به گزارش مشرق، جلال ملکی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد […]

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار داشت: در ساعت ۸:۴۱ صبح امروز برخورد یک دستگاه خودرو با دیوار ساختمان واقع در خیابان آزادی،‌ بلوار شهید اکبری به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش مشرق، جلال ملکی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه پژو ۲۰۶ صندوق‌دار پس از برخورد با یک خودروی پراید از مسیر اصلی خود منحرف، وارد پیاده‌راه شد و با یک دستگاه خودوری سمند که مقابل یک ساختمان ۴ طبقه پارک شده بود برخورد می‌کند.
 
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: خودروی سمند به شدت با دیواره‌های این ساختمان برخورد می‌کند.
 
وی بیان داشت: خوشبختانه در این حادثه هیچکس مصدوم نشده بود و در ساعت ۹:۳۹ عملیات به پایان رسید.
 
ملکی درباره حادثه دیگری اظهار داشت: در ساعت ۹:۲۷ برخورد چند دستگاه خودرو در شرق به غرب جاده مخصوص کرج به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند. با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه کامیون کمپرسی با انتهای خودروی تریلر برخورد کرده و ۳ پراید نیز که در جلوی این خودرو بودند نیز با یکدیگر برخورد می‌کنند.
 
وی بیان داشت: سرنشینان و رانندگان خودروی پراید آسیبی ندیده بودند ولی یکی از سرنشینان خودروی کمپرسی در اثر شدت برخورد از ماشین به بیرون پرتاب شده بود و شدیدا آسیب دیده بود.
 
به گفته ملکی این سرنشین ۳۰ ساله خودروی کمپرسی به مراکز درمانی منتقل شد و در ساعت ۱۰:۲۰ عملیات حادثه به پایان رسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: