تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۶ کد مطلب 104711

عکس/ اشک های مقصر اصلی شکست استقلال مقابل تراکتورسازی

زننده گل نخست استقلال که هرگز دوست نداشت شب رویایی اش خراب شود در پایان این بازی یکی از غمگین ترین بازیکنان بود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، فاصله بین خوشحالی و شادی برای امین حاج محمدی دقایقی بیشتر طول نکشید. او وقتی توپ را وارد دروازه تراکتورسازان کرد خوشحال ترین بازیکن […]

زننده گل نخست استقلال که هرگز دوست نداشت شب رویایی اش خراب شود در پایان این بازی یکی از غمگین ترین بازیکنان بود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، فاصله بین خوشحالی و شادی برای امین حاج محمدی دقایقی بیشتر طول نکشید. او وقتی توپ را وارد دروازه تراکتورسازان کرد خوشحال ترین بازیکن در ترکیب استقلال بود. آنقدر خوشحال که مدام با دستش به پیشانی می کوبید و دوست داشت به همه بگوید که این گل را او زده است! گل را او زده بود درست اما فاصله بین شادی و غم برای حاج محمدی زیاد طول نکشید.

 

وقتی سید مهدی رحمتی در دفع توپ ناکام بود حاج محمدی یکی از مدافعانی بود که در صحنه قرار داشت و توپ پس از برخورد به بدن او بود که در فعل و انفعالاتی به سزار بازیکن سیه چرده تراکتوری ها رسید و او گل تساوی قرمز پوشان را به ثمر رساند.

 

حاج محمدی که هرگز دوست نداشت شب رویایی اش خراب شود در پایان این بازی یکی از غمگین ترین بازیکنان بود. او روی گل سوم تراکتورسازان مقصر درجه اول بود و اگر توپ را لو نداده بود شاید نانگ هزگر گل سوم تبریزی ها را وارد دروازه استقلال نمی کرد.

 

در هر صورت فوتبال روی بدش را به حاج محمدی نشان داد. آنقدر بد که او در پایان این بازی اشک ریخت.

 

 


Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: