تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۱ کد مطلب 104714

بازیکنان پرسپولیس در دقایقی انگیزه لازم را نداشتند

رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت:‌ «راه آهن برای بقا می‌جنگند و از سویی می خواهد در تعیین سرنوشت تیم قهرمان هم تاثیر بگذارند.» به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایلنا، جعفر کاشانی در مورد برد دیروز پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: «بازی بسیاری خوبی بود و امیدوارم در بازی آخر بتوانیم به […]

رئیس هیات مدیره پرسپولیس گفت:‌ «راه آهن برای بقا می‌جنگند و از سویی می خواهد در تعیین سرنوشت تیم قهرمان هم تاثیر بگذارند.»

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایلنا، جعفر کاشانی در مورد برد دیروز پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز اظهار داشت: «بازی بسیاری خوبی بود و امیدوارم در بازی آخر بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم و جام قهرمانی را کسب کنیم.»

 

کاشانی در مورد نتیجه بازی دیروز گفت: «بازیکنان پرسپولیس جوان هستند و در دقایقی از بازی، انگیزه لازم را نداشتند و بازی را تمام شده می‌دیدند. در دقایق پایانی بازی یک گل خوردیم که شاید در نتیجه قهرمانی تاثیرگذار باشد.»

 

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مورد بازی آخر این تیم مقابل راه‌آهن گفت: «بازی بسیار سختی مقابل راه‌آهن داریم. آنها برای بقا می‌جنگند و دوست ندارند که به لیگ یک بروند. همچنین‌ آن‌ها می‌خواهند شایستگی‌های خودشان را نشان بدهند و در تعیین سرنوشت تیم قهرمان تاثیر بگذارند.»

 

کاشانی در پایان گفت: «سرمایه‌ پرسپولیس، پیشکسوتان و هوداران هستند. امیدوارم در بازی آخر هواداران و پیشکوستان برای پرسپولیس سنگ تمام بگذارند.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: