تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۰ کد مطلب 104717

انتقاد شدید باشگاه استقلال از داوری بازی تراکتورسازی

هر چند کادرفنی استقلال بدون اعتراض به موضوعی مسئولیت شکست برابر تراکتورسازی را پذیرفتند اما اشتباهات داوری در این دیدار هم بلای جان استقلال بود. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، باشگاه استقلال با انتشار یادداشتی درباره داوری دیدار این تیم با تراکتورسازی با عنوان “استقلالی که مظلوم باقی ماند” نوشت: «تیم فوتبال استقلال […]

هر چند کادرفنی استقلال بدون اعتراض به موضوعی مسئولیت شکست برابر تراکتورسازی را پذیرفتند اما اشتباهات داوری در این دیدار هم بلای جان استقلال بود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام، باشگاه استقلال با انتشار یادداشتی درباره داوری دیدار این تیم با تراکتورسازی با عنوان “استقلالی که مظلوم باقی ماند” نوشت:

 

«تیم فوتبال استقلال روز یکشنبه در زمین مسابقه برابر تراکتورسازی شکست خورد و مسئولین فنی تیم نیز به مانند همیشه بی هیچ توجیهی مسئولیت شکست تیم را پذیرفتند اما نگارش این متن برای ثبت در تاریخ خالی از لطف نیست.

 

متاسفانه پس از دیدار هفته بیست و هشتم استقلال و سایپا جریان رسانه ای عجیب برای هواداران و آشنا برای تیم استقلال آغاز شد و توپخانه رسانه ای که تیم محبوبش پس از سال ها در قامت یک مدعی ظاهر شده بود با ایرادات عجیب به داوری سعی کردند تا با ایجاد فضایی مسموم بر روند داوری دیدار استقلال و تراکتورسازی تاثیر بگذارند که متاسفانه این اتفاق نیز رخ داد.

 

در حالیکه در دیدار رفت این دو تیم در لیگ برتر نیز همین جریان رسانه ای با شلوغ کاری خود اجازه دیده شدن پنالتی به حق استقلال در دقایق پایانی بر روی خسرو حیدری را ندادند، در دیدار روز یکشنبه نیز شاهد اشتباهاتی حتما سهوی از سوی تیم داوری این دیدار بودیم.

 

گل اول تراکتورسازی به ادعای تمامی کارشناسان داوری با خطای آشکار مهاجمان تراکتورسازی وارد دروازه استقلال شد تا جریان و روند بازی تحت تاثیر این گل باشد.

 

البته داور محترم بازی در صحنه های زیادی از کارت دادن به بازیکنان تراکتورسازی نیز چشم پوشی کرد تا آنها بتوانند با خیال آسوده در دقایق پایانی با خطاهای خود بر روند بازی تاثیر بگذارند که خطاهای متعدد یکی از بازیکنان این تیم که در دقایق پایانی با خیالی آسوده محسن کریمی را در موقعیت ضد حمله سرنگون کرد نیز یکی از آنها بود.

 

هر چه هست این دیدار برای استقلال تمام شده است و آبی پوشان تمرینات خود را از روز دوشنبه برای پایانی قابل دفاع در لیگ برتر و قهرمانی جام حذفی با آرزوی رعایت عدالت آغاز خواهند کرد.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: