تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۷ کد مطلب 104739

باشگاه استقلال: رحمتی نمک نمی خورد و نمک دان بشکند

سایت باشگاه استقلال مطلبی در حمایت از مهدی رحمتی منتشر کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام،مطلب سایت باشگاه استقلال در مورد رحمتی به شرح زیر است: “اگر می خواهید بدانید مهدی رحمتی و واکنش‌های منحصر به فرد او در استقلال در فصل جاری چگونه باعث رنجش خاطر دشمنان او شده است کافی است […]

سایت باشگاه استقلال مطلبی در حمایت از مهدی رحمتی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از جام،مطلب سایت باشگاه استقلال در مورد رحمتی به شرح زیر است:

 

“اگر می خواهید بدانید مهدی رحمتی و واکنش‌های منحصر به فرد او در استقلال در فصل جاری چگونه باعث رنجش خاطر دشمنان او شده است کافی است رسانه‌های مجازی و کاغذی را صبح دوشنبه اندکی مطالعه کنید تا شاهد عقده گشایی دشمنان استقلال و کاپیتانش باشید.

مهدی رحمتی که در فصل جاری با مهارهای شگفت انگیزش برابر نفت تهران و تراکتورسازی تبریز استقلال را به همراه دیگر بازیکنان آبی پوش راهی فینال جام حذفی کرده است، حالا تبدیل به سیبل منتقدان شده است و هر کسی که این روزها از استقلال و رحمتی کینه دارد، صبح دوشنبه را زمان خوبی برای عقده‌گشایی می‌داند.

سوالی که از منتقدان رحمتی باید پرسید این است که آیا اگر مهار شگفت انگیز رحمتی در لحظات پایانی دیدار با سایپا نبود، آیا استقلال مدعی جام قهرمانی لیگ بود که حالا او را متهم به از دست دادن جام قهرمانی می ‌کنید؟ آیا عملکرد دروازه‌بان استقلال در نزدیک به ۳۰ بازی در فصل جاری را فراموش کرده‌اید یا منافعتان حکم می کند تا این چنین بی رحمانه وی را مورد انتقاد قرار دهید؟ آیا مهدی رحمتی که در نیمه نهایی جام حذفی با نزدیک به ۱۰ سانتی متر عضله پاره نزدیک به بیست دقیقه از دروازه استقلال محافظت کرد تا استقلال همچنان مدعی کسب یک جام باشد، شایسته چنین کلماتی است؟

هواداران استقلال در تمام دقایق بازی روز یکشنبه استقلال جانانه از کاپیتان خود دفاع کردند و با صدا زدن نام او نشان دادند مانند برخی استقلالی نماهای ورشکسته نمک خوردن و نمک دان شکستن را بلد نیستند و مطمئنا همان فریادهای ۸۰ هزار آبی دل آزادی برای کاپیتان استقلال پاداشی جاودانه بود.”

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: