تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۱ کد مطلب 104740

رحمتی به دنبال درگیری با قلعه‌نویی بود

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: مهدی رحمتی به دنبال درگیری با امیر قلعه‌نویی بود و به زور به سمت رختکن بردم. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم،  فرزاد حاتمی درباره برتری ۳ بر ۲ تراکتورسازی مقابل استقلال، حواشی این دیدار و … صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید: *برد مقابل استقلال […]

مهاجم تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: مهدی رحمتی به دنبال درگیری با امیر قلعه‌نویی بود و به زور به سمت رختکن بردم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم،  فرزاد حاتمی درباره برتری ۳ بر ۲ تراکتورسازی مقابل استقلال، حواشی این دیدار و … صحبت‌هایی را مطرح کرد که در زیر می‌خوانید:

 

*برد مقابل استقلال حق‌تان بود؟

بیشتر از استقلال موقعیت گل داشتیم و شناورتر بازی کردیم. استقلالی‌ها هم موقعیت داشتند ولی موقعیت‌های ما بیشتر و حق‌مان برد بود.

 

*می‌پذیری که حواشی بازی از درگیری ابتدای بازی مهدی رحمتی و امیر قلعه‌نویی آغاز شد؟

بله، حواشی بازی از همین جا شروع شد که جالب نبود. مربی و شاگرد نباید با هم درگیر شوند. هیچ وقت دو شخصیت بزرگ با هم مشکل پیدا نمی‌کنند، مگر اینکه چند نفر این وسط بیایند و رابطه‌ها را خراب کنند. قلعه‌نویی و رحمتی دچار این مشکل شده‌اند. نمی‌دانم آدم‌هایی که بین قلعه‌نویی و رحمتی قرار گرفته‌اند، دنبال چه چیزی هستند.

 

* اواخر بازی چه اتفاقی افتاد؟

رحمتی دنبال درگیری با قلعه‌نویی بود. به او گفتم قلعه‌نویی مربی‌ات بوده و این کارها زشت است. رحمتی قصد داشت درگیری ایجاد کند و به زور او را به رختکن بردم. به رحمتی گفتم حرف‌هایی که از قلعه‌نویی به تو می‌رسانند صحبت‌های او نیست. در مورد اختلاف قلعه‌نویی و جواد نکونام هم همین حرف زدم و الان هم دوباره این صحبت‌ها را تکرار می‌کنم.

 

* پس از پایان بازی ظاهرا خیلی خوشحال بودی که با پرچم تراکتورسازی دور افتخار زدی!

مگر قهرمان جام جهانی شدیم که دور افتخار بزنم؟ بازی که به پایان رسید، به سمت هواداران تراکتورسازی رفتم تا از آنها به خاطر حمایت‌شان تشکر کنم. تعدادی از آنها پیراهن من را می‌خواستند که به درخواست‌شان پیراهنم را به سمت‌شان پرتاپ کردم. برای اینکه برهنه نباشم پرچم تراکتورسازی را دور خودم پیچیدم.

 

* صحبت‌هایت با حنیف عمران‌زاده در چه موردی بود؟

من و حنیف باید «من تو من» بازی می‌کردیم. همه جا حنیف را کنترل می‌کردم ولی کله او را نمی‌توانستم مهار کنم. اگر کله بزرگ حنیف را داشتم در هر بازی ۴ تا می‌زدم!

 

* صحبت پایانی؟

از همه هواداران تشکر می‌کنم که ما را تنها نگذاشتند و امیدوارم کسانی که حال‌شان بد شده بود، بهتر شوند. امیدوارم دیگر از این مسائل حاشیه‌ای در بازی‌ها شاهد نباشیم. هواداران فوتبال زیبا می‌خواهند نه حواشی آن را.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: