تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۶ کد مطلب 104749

اورژانس قربانی تماس دروغین شد

نیروهای اورژانسی که برای نجات افراد مورد ضرب و جرح چاقو رفته بودند ، به وسیله عده ای ناشناس آسیب دیدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، عباس عابدی مدیر روابط عمومی اورژانس اصفهان ، با اعلام این خبر اظهار داشت : شامگاه گذشته و در ساعت ۴۴ دقیقه بامداد یک مورد […]

نیروهای اورژانسی که برای نجات افراد مورد ضرب و جرح چاقو رفته بودند ، به وسیله عده ای ناشناس آسیب دیدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از باشگاه خبرنگاران، عباس عابدی مدیر روابط عمومی اورژانس اصفهان ، با اعلام این خبر اظهار داشت : شامگاه گذشته و در ساعت ۴۴ دقیقه بامداد یک مورد چاقو خوردگی در شهرضا ( مرکز شهر ) استان اصفهان به اورژانس اطلاع داده شد که بلافاصله تکنسین ها به محل حادثه اعزام شدند.

 وی افزود : پرسنل اورژانس زمانی که به محل مورد نظر رسیدند ، در عین ناباوری به وسیله افرادی ناشناس مورد ضرب و شتم قرار گرفتند .

عابدی با اشاره به اینکه در این سانحه ، آمبولانس اورژانس از حالت امدادی خارج شد و خسارت های فراوانی به آن وارد شد ، بیان داشت :  علاوه بر اینکه آمبولانس اورژانس مورد حمله آجر قرار گرفت ، ضاربین با چاقو پرسنل اورژانس را نیز تعقیب کردند.

مدیر روابط عمومی اورژانس اصفهان خاطر نشان کرد : دو تن از پرسنل اورژانس دچار پارگی از ناحیه لب و ترومای سر شدند که به مرکز درمانی منتقل شدند.

وی تصریح کرد : علت این حادثه از طریق نیروی انتظامی در حال پیگیری و بررسی است .

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: