تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۸ کد مطلب 104756

استقرار یگانهای واکنش سریع ارتش در مرزهای غربی

فرمانده تیپ ۳۵ تکاور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این تیپ هم اکنون از یک آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و آماده است هر تهدیدی را در هر نقطه از کشور در نطفه خفه کند. به گزارش مشرق، سرهنگ مراد خوش کنار افزود: تیپ ۳۵ تکاور فاتح یکی از یگان های واکنش سریع […]

فرمانده تیپ ۳۵ تکاور نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این تیپ هم اکنون از یک آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و آماده است هر تهدیدی را در هر نقطه از کشور در نطفه خفه کند.

به گزارش مشرق، سرهنگ مراد خوش کنار افزود: تیپ ۳۵ تکاور فاتح یکی از یگان های واکنش سریع ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در منطقه غرب کشور مستقر است.

وی تصریح کرد: مجموعه این تیپ با حضور گسترده و مستمری که در ماموریت های محوله داشته در برقراری امنیت پایدار در غرب کشور مثمرثمر واقع شده است.

فرمانده تیپ ۳۵ تکاور اظهار داشت: در زمانی که عناصر تکفیری در استان دیاله عراق حضور داشتند نیروهای این تیپ به مدت ۲۱ ماه مسئولیت برقراری امنیت در غرب کشور از قصرشیرین تا منطقه سومار را بر عهده داشتند.

سرهنگ خوش کنار اضافه کرد: در این مدت توفیقات بسیار ارزشمندی حاصل شد و یکی از این توفیقات استقرار امنیت پایدار در خط صفر مرزی بود به نحوی که حتی برای لحظه ای فعالیت های روزمره مردم و به ویژه فعالیت های اقتصادی در منطقه متوقف نشد.

وی بیان داشت: برقراری امنیت تاسیسات نفتی در منطقه نفت شهر بر عهده تیپ ۳۵ تکاور فاتح بود که تکاوران نیروی زمینی این وظیفه خطیر را به بهترین شکل انجام دادند.

فرمانده تیپ ۳۵ تکاور فاتح نیروی زمینی ارتش گفت: در سایه حضور گسترده این نیروها و هوشیاری و بیداری شبانه روزی آنها امنیت بسیار خوبی در منطقه به وجود آمد به نحوی که در خط صفر مرزی مردم شریف آن منطقه به فعالیت های اقتصادی پرداختند و یک لحظه چرخه اقتصادی متوقف نشد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: