تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۲۰:۳۷ کد مطلب 104809

با این ترفند در اپل پیام خود نابود شونده بفرستید +آموزش

دهه شصتی‌ها یادشان هست که در کارتون کارآگاه گجت پیام‌ها پس از خوانده شدن نابود می شدند! این رویا که زمانی خنده‌دار به نظر می‌رسید به حقیقت پیوسته است.  به گزارش مشرق، مشکلی که پیام‌های خودنابودشونده دارند، این است که معمولا برای استفاده از آنها باید از اپلیکیشن خاصی استفاده کنید که ممکن است هرکسی […]

دهه شصتی‌ها یادشان هست که در کارتون کارآگاه گجت پیام‌ها پس از خوانده شدن نابود می شدند! این رویا که زمانی خنده‌دار به نظر می‌رسید به حقیقت پیوسته است.

 به گزارش مشرق، مشکلی که پیام‌های خودنابودشونده دارند، این است که معمولا برای استفاده از آنها باید از اپلیکیشن خاصی استفاده کنید که ممکن است هرکسی آن را نصب نکرده باشد. کیبورد Kaboom که برای iOS ارائه شده است به شما این اجازه را می‌دهد که در هر اپلیکیشنی پیام خودنابودشونده بفرستید. این بدین معناست که شما می‌توانید یک لایه امنیت دیگر به اپلیکیشن‌هایی مانند Signal اضافه کنید و یا پیام متنی، تصویری و ویدیویی را از طریق هر مسنجری بفرستید و برای آن تاریخ انقضا تعیین کنید.
 
برای فرستادن پیام، ابتدا متن یا تصویر خود را انتخاب کنید، سپس کیبورد Kaboom را برگزینید. حال مدت زمانی را که می‌خواهید پیام شما وجود داشته باشد، تعیین کنید و دکمه Kaboom را فشار دهید. Kaboom به شما به جای متن، یک لینک می‌دهد. زمانی که زمان پیام تمام شد، لینک خودبخود نابود می‌شود.
 
بنابر گفته‌های شرکت سازنده، چیزی در سرور باقی نمی‌ماند و هیچ کدام از افراد شرکت قادر به خواند پیام‌های شما نخواهند بود. البته هرکسی می‌تواند از پیام شما اسکرین شات بگیرد و آن را برای همیشه نزد خود نگه دارد. اپلیکیشن اولیه Kaboom، در سال ۲۰۱۵ ارائه شد و به شما اجازه می‌داد که پیام‌ها و عکس‌های خود نابودشونده بفرستید.
 
منبع: آی‌تی‌رسان

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: