تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۲۱:۴۸ کد مطلب 104845

هشدار ریوالدو به توریست‌ها در آستانه المپیک

مهاجم پیشین تیم ملی برزیل از توریست‌ها خواست که با توجه به شرایط موجود در برزیل زندگی خود را با سفر به این کشور به خطر نیندازند. به گزارش مشرق، ریوالدو که در دوران بازیگری خود ۷۴ بار پیراهن تیم ملی فوتبال برزیل را بر تن کرد، با هشدار به توریست‌ها در صفحه رسمی «اینستاگرام» […]

مهاجم پیشین تیم ملی برزیل از توریست‌ها خواست که با توجه به شرایط موجود در برزیل زندگی خود را با سفر به این کشور به خطر نیندازند.

به گزارش مشرق، ریوالدو که در دوران بازیگری خود ۷۴ بار پیراهن تیم ملی فوتبال برزیل را بر تن کرد، با هشدار به توریست‌ها در صفحه رسمی «اینستاگرام» خود نوشت: اصرار می‌کنم تمامی کسانی که برنامه سفر به برزیل را برای تماشای بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ دارند، در کشور خود بمانند چون با آمدن به اینجا جان خود را در خطر می‌اندازند.

ستاره پیشین تیم ملی برزیل و بارسلونا اشاره به ناامنی‌های اخیر این کشور کرده است. اخیراً دختری ۱۷ ساله در ریو به دست گروهی تبهکار و مسلح در مسیر اصلی فرودگاه بین‌المللی این شهر به ورزشگاه‌ها و سالن‌های برگزاری مسابقات که به خط زرد مشهور است به هنگام یک سرقت نافرجام به قتل رسید.

ریوالدوی ۴۴ ساله که در حال حاضر به همراه خانواده‌اش در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند، در ادامه نوشت: امروز صبح دختری ۱۷ ساله توسط راهزنان در ریو به قتل رسید. اوضاع در برزیل بدتر شده است. تنها خدا می‌تواند اوضاع را در برزیل تغییر دهد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: