تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۶ کد مطلب 104868

ورود شورای نظارت بر صداوسیما به ماجرای فرزاد حسنی

عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با انتقاد از رفتار توهین آمیز یکی از مجریان صدا و سیما در برنامه اکسیر، از بررسی این موضوع در شورای مذکور خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مفید کیایی نژاد، درباره رفتار توهین آمیز مجری برنامه اکسیر در مقابل مهمان برنامه، گفت: امروز بعدازظهر،  شورای نظارت بر صدا و سیما تشکیل جلسه […]

عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با انتقاد از رفتار توهین آمیز یکی از مجریان صدا و سیما در برنامه اکسیر، از بررسی این موضوع در شورای مذکور خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مفید کیایی نژاد، درباره رفتار توهین آمیز مجری برنامه اکسیر در مقابل مهمان برنامه، گفت: امروز بعدازظهر،  شورای نظارت بر صدا و سیما تشکیل جلسه خواهد داد و رفتار این مجری در نشست امروز بررسی می شود.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی درباره اقدام جدید رئیس سازمان صدا و سیما برای رفع ممنوع التصویری برخی از مجریان این رسانه، تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است این شورا از رئیس سازمان صدا و سیما دعوت کرده تا دلایل خود را در مورد اقدامات خود پیرامون رفع ممنوع التصویری برخی از این افراد ارائه کنند تا مشخص شود این اقدامات بر پایه چه علت هایی صورت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، چند روزی است موج انتقادات در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی نسبت به رفتار و برخورد  مجری برنامه «اکسیر» نسبت به یکی از مهمانان برنامه به راه افتاده است و تنها واکنش صداوسیما و سازندگان برنامه به این اتفاق، آن بود که مدعی شدند این موضوع از قبل طراحی شده بود./

منبع: خانه ملت

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: