تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۷ کد مطلب 104894

روسیه ۳ لشگر نظامی برای مقابله با اقدامات ناتو تشکیل می‌دهد

وزیر دفاع روسیه از تشکیل سه لشگر جدید در ارتش این کشور به منظور مقابله با اقدامات ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه خبر داد. به گزارش مشرق، «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه اعلام کرد، ارتش این کشور در نظر دارد تا پایان سال جاری میلادی، سه لشگر جدید برای مقابله با توسعه تهاجمی ناتو تشکیل […]

وزیر دفاع روسیه از تشکیل سه لشگر جدید در ارتش این کشور به منظور مقابله با اقدامات ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه خبر داد.

به گزارش مشرق، «سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه اعلام کرد، ارتش این کشور در نظر دارد تا پایان سال جاری میلادی، سه لشگر جدید برای مقابله با توسعه تهاجمی ناتو تشکیل دهد.

بنا بر گزارش «پراودا»، این نیروهای جدید ارتش روسیه قرار است به منظور مقابله با اقدامات تهاجمی ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه تشکیل شده و استقرار یابد.

شبکه خبری «راشا تودی» اعلام کرد، شویگو در نشست وزارت دفاع روسیه اعلام کرده که این وزارتخانه اقداماتی را به منظور مقابله با رشد و تقویت نیروهای ناتو در نزدیکی مرزهای روسیه صورت می‌دهد. تا پایان سال جاری میلادی، دو لشگر جدید در بخش غربی ارتش این کشور تشکیل خواهد شد و یک لشگر دیگر نیز در بخش جنوبی تشکیل و مستقر خواهد شد.

بنا به گفته وزیر دفاع روسیه، اقدامات آمریکا در خصوص استقرار زیرساخت در نزدیکی مرزهای روسیه، مسکو را وادار کرده تا به اقدامات تقابلی روی آورد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: