تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۰:۴۹ کد مطلب 104912

برتری آتش ارتش سوریه بر خان طومان

ارتش سوریه همچنان برتری آتش خود را بر منطقه خان طومان واقع در حومه جنوبی حلب حفظ کرده است. به گزارش مشرق به نقل از شبکه خبری المیادین، ارتش سوریه همچنان برتری آتش خود بر منطقه خان طومان واقع در حومه جنوبی حلب را حفظ کرده است. بر اساس این گزارش، در حملات هوایی ارتش […]

ارتش سوریه همچنان برتری آتش خود را بر منطقه خان طومان واقع در حومه جنوبی حلب حفظ کرده است.

به گزارش مشرق به نقل از شبکه خبری المیادین، ارتش سوریه همچنان برتری آتش خود بر منطقه خان طومان واقع در حومه جنوبی حلب را حفظ کرده است.

بر اساس این گزارش، در حملات هوایی ارتش سوریه به مواضع گروه‌های مسلح در خان طومان ۶۰ تن از آنها کشته شدند.

همچنین یک فرمانده میدانی از اتاق عملیات نظامی در حلب واقع در شمال سوریه گفت که درگیری‌های شدید بین ارتش سوریه و همپمیانان آن با گروه‌های تروریستی در تمامی نقاط منطقه خان طومان ادامه دارد.

بر اساس این گزارش، گروه‌هایی تروریستی همچون جبهه النصره، احرار الشام، جند الاقصی، لواء الحق، الحزب الترکستانی، اجناد الشام و گروه‌هایی از چند روز پیش تحت حمایت ترکیه و عربستان آتش بس را نقض کردند؛ در حالی که ارتش سوریه و همپیمانان آن به آتش‌بس پایبندی کامل داشتند.

به گفته این منبع میدانی تروریست‌ها روی به ادعاهای گمراه کننده و فریب رسانه ای آورده‌اند و اخبار و تصاویری را پخش می‌کنند که به هیچ وجه صحت ندارد که این اخبار و تصاویر به ویژه در مورد تعداد اسرا و شهدا به کار گرفته شد.

این منبع میدانی تاکید کرد که منافع گروه‌های مسلحی که با هدایت عربستان و ترکیه با اجبار دور هم جمع شده‌اند، با هم در تضاد است و هرچند با مدیریت ترکیه و پول عربستان دور هم جمع شوند ولی باز به اختلافات گذشته خود باز خواهند گشت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: