تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۱:۴۸ کد مطلب 104925

هافبک چلسی گزینه مورد نظر مورینیو در یونایتد

به نظر می رسد که سرمربی پرتغالی در صورت حضور در منچستریونایتد، مجموعه ای از بازیکنان سابق خود را برای این تیم تدارک دیده است. به گزارش مشرق، علی رغم اینکه هنوز حضور ژوزه مورینیو در منچستریونایتد قطعی نشده، رسانه های مختلف از هم اکنون پیرامون بازیکنان مد نظر این مربی پرتغالی در الدترافورد گمانه زنی […]

به نظر می رسد که سرمربی پرتغالی در صورت حضور در منچستریونایتد، مجموعه ای از بازیکنان سابق خود را برای این تیم تدارک دیده است.

به گزارش مشرق، علی رغم اینکه هنوز حضور ژوزه مورینیو در منچستریونایتد قطعی نشده، رسانه های مختلف از هم اکنون پیرامون بازیکنان مد نظر این مربی پرتغالی در الدترافورد گمانه زنی می کنند. در یکی از جدیدترین گمانه زنی ها دیلی میل ادعا کرده که مورینیو قصد دارد نمانیا ماتیچ، شاگرد سابقش در چلسی، را راهی الدترافورد کند.

ماتیچ علی رغم شروعی خیره کننده در باشگاه چلسی، این فصل نتوانست انتظارات را برآورده کند و یکی از ضعیف ترین بازیکنان چلسی به شمار می رفت.

ماتیچ علاوه بر منچستریونایتد، از یوونتوس نیز پیشنهادی جدی دارد و حتی بعضی رسانه ها طی هفته گذشته از توافق او با این باشگاه ایتالیایی صحبت کرده بودند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: