تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۴:۳۲ کد مطلب 104955

اظهارنظر جنجالی مسی علیه رئال مادرید

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا که معمولا کمتر اقدام به اظهار نظرهای جنجالی می کند در تازه ترین صحبت های خود ابراز امیدواری کرده اتلتیکومادرید در فینال لیگ قهرمانان رئال مادرید را ببرد. به گزارش مشرق، تیم فوتبال اتلتیکومادرید در تاریخ هشتم خرداد ماه در سن سیرو در دیدار پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با رئال […]

ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا که معمولا کمتر اقدام به اظهار نظرهای جنجالی می کند در تازه ترین صحبت های خود ابراز امیدواری کرده اتلتیکومادرید در فینال لیگ قهرمانان رئال مادرید را ببرد.

به گزارش مشرق، تیم فوتبال اتلتیکومادرید در تاریخ هشتم خرداد ماه در سن سیرو در دیدار پایانی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید دیدار خواهد کرد.

لیونل مسی در گفتگو با ای اس پی ان اظهار داشت:روشن است که مردم بارسلون دوست ندارند رئال مادرید هیچ جامی را ببرد. من واقعا خوشحال می شوم اگر اتلتیکو در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال پیروز شود. آنچه اتلتیکو تا به الان انجام داده ارزشمند بوده  و باید بگویم شکست این تیم ساده نیست. آنها حریف سرسختی هستند و دیه گو سیمئونه به خاطر عملکردش شایسته قدردانی است. 

مسی در خصوص حذف بارسا از رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با شکست در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اتلتیکومادرید گفت: حذف از لیگ قهرمانان اروپا یک ضربه سخت بود. ما در نیمه نخست خیلی بهتر از اتلتیکو بودیم که می توانست در نتیجه بازی تاثیرگذار باشد. بازی برگشت در ویسنته کالدرون هم خیلی پیچیده بود. 

وی افزود: خیلی خوب است که بتوانیم رقابتهای این فصل را با قهرمانی لالیگا و جام حذفی به پایان ببریم. می دانیم که این ساده نیست. ما دو فینال پیش رو داریم، یکی در لالیگا و یکی در جام حذفی. امتیازات فراوانی را در لالیگا از دست دادیم اما به موقع برگشتیم. هنوز همه چیز در دستان خود ماست.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: