تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۵:۰۱ کد مطلب 104967

۳۷ کشته و زخمی در انفجار بعقوبه

انفجار خودروی بمب گذاری شده در بعقوبه عراق چندین کشته و زخمی برجای گذاشت.  به گزارش مشرق به نقل از المدی پرس، وزارت کشور عراق روز دوشنبه از کشته و زخمی شدن دست کم ۳۷ نفر در انفجار خودروی بمب گذاری شده در بازاری در مرکز بعقوبه واقع در ۵۵ کیلومتری شمال شرقی بغداد خبر […]

انفجار خودروی بمب گذاری شده در بعقوبه عراق چندین کشته و زخمی برجای گذاشت.

 به گزارش مشرق به نقل از المدی پرس، وزارت کشور عراق روز دوشنبه از کشته و زخمی شدن دست کم ۳۷ نفر در انفجار خودروی بمب گذاری شده در بازاری در مرکز بعقوبه واقع در ۵۵ کیلومتری شمال شرقی بغداد خبر داد.

«سعد معن» سخنگوی وزارت کشور عراق اعلام کرد که در انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در یک بازار در منطقه شفته در مرکز شهر بعقوبه دست کم ۱۰ نفر کشته و ۲۷ نفر دیگر زخمی شدند. در عین حال برخی منابع شمار تلفات این انفجار تروریستی را ۱۲ کشته و بیش از ۴۰ زخمی اعلام کردند.

یک منبع پزشکی عراقی تاکید کرد که وضعیت جسمانی برخی از مجروحان وخیم است و احتمال افزایش تعداد تلفات وجود دارد.

از سوی دیگر در پی انفجار یک بمب در جنوب بغداد ۸ نفر کشته و زخمی شدند. یک منبع در وزارت کشور عراق اعلام کرد که انفجار یک بسته انفجاری در نزدیکی یکی از مراکز تجاری در حی الصحه در منطقه الدوره در جنوب بغداد به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن هفت نفر دیگر منجر گردید.

این منبع که خواست نامش فاش نشود اظهار داشت که در پی این انفجار نیروهای امنیتی به محل حادثه شتافته و مجروحان را به منظور درمان به بیمارستان منتقل کردند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: