تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۵:۱۰ کد مطلب 104973

مرگ کارگر ۵۰ ساله در ریزش آوار

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: گودبرداری غیر اصولی و ناایمن سبب شد یک کارگر ۵۰ ساله افغان به دلیل تخریب دیواره ها جان خود را از دست بدهد.  به گزارش مشرق، جلال ملکی درباره جزییات عملیات نجات گران آتش نشانی افزود: ساعت ۱۴:۳۸ امروز حادثه آوار در محل گودبرداری شده […]

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: گودبرداری غیر اصولی و ناایمن سبب شد یک کارگر ۵۰ ساله افغان به دلیل تخریب دیواره ها جان خود را از دست بدهد.

 به گزارش مشرق، جلال ملکی درباره جزییات عملیات نجات گران آتش نشانی افزود: ساعت ۱۴:۳۸ امروز حادثه آوار در محل گودبرداری شده در یافت آباد، بلوار زندیه به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در قطعه زمینی به وسعت ۵۰۰ متر مربع و به عمق ۱۰ متر در محل گودبرداری شده تعدادی از کارگران روی دیواره های ضلع غربی  مشغول کار بودند که به یکباره دیواره محل گودبرداری شده تخریب و دو کارگر افغان در زیر خاک مدفون شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه خاک محل گودبرداری شده بسیار سست بود خاطرنشان کرد: آتش نشانان همزمان با عملیات نجات عملیات مهار دیواره ها را انجام دادند که در همان لحظات اولیه یکی از کارگران ۳۲ ساله زنده اما مصدوم را از زیر آوار نجات دادند.

ملکی گفت: پس از ساعت ها تلاش آتش نشانان موفق شده کارگر ۵۰ ساله افغان که بدلیل شدت جراحات وارده فوت کرده بود را از زیر پر حجم خا ک خارج کنند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: