تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۰۵:۴۴ کد مطلب 104984

رفیعی: شادی نکردنم ربطی به قرمز و آبی نداشت

هواداران استقلال منتظر برد تیمشان بودند و من به احترام آنها خوشحالی نکردم. این موضوع هیچ ربطی به قرمز و آبی بودن من نداشته و ندارد. به گزارش مشرق، سروش رفیعی به عنوان بهترین بازیکن دیدار حساس تراکتورسازی و استقلال شناخته شد. تلاش این بازیکن برای گل زدن به استقلال و در نهایت شادی نکردنش […]

هواداران استقلال منتظر برد تیمشان بودند و من به احترام آنها خوشحالی نکردم. این موضوع هیچ ربطی به قرمز و آبی بودن من نداشته و ندارد.

به گزارش مشرق، سروش رفیعی به عنوان بهترین بازیکن دیدار حساس تراکتورسازی و استقلال شناخته شد. تلاش این بازیکن برای گل زدن به استقلال و در نهایت شادی نکردنش باعث شد تا حدس و گمان های در باره او زده شود. رفیعی به سوالات ما با حوصله پاسخ می دهد. پسر مودب و خوش تکنیک شیرازی خواسته ای هم از مسئولان دارد.

همه حرفها فقط جوسازی بود

قبل از هر چیزی به هواداران تراکتورسازی تبریک می گویم. امیدوارم روزهای خوبی برای تراکتورسازی و هوادارانش رقم بخورد. ما برنامه ریزی خوبی برای بازی با استقلال داشتیم وخب به خاطر حرف و حدیث های فراوانی که به وجود آمده بود، مجبور بودیم باتمام توان بازی کنیم و خدا را شکر می کنم که شرمنده هواداران نشدیم و همه حرفهای هم که زده می شد، معلوم شد که جزء جوسازی و حاشیه سازی نبود.

عملکرد بچه ها استثنایی بود

گلی که من زدم حاصل تلاش بچه ها بود، گل من استثنایی نبود بلکه عملکرد تک تک بازیکنان استثنایی بود، نه تنها در این دیدار بلکه در دیدارهای قبلی در لیگ قهرمانان هم آنها عالی کار کردند. هوادارانی که دنبال فوتبال پاک بودند، از این بازی لذت بردند، استقلالی ها هم یک بازی خوب از تیمشان دیدند و شاهد بودیم که چطور بازی هم با کیفیت بود و هم گلهای زیادی داشت.

به احترام هواداران استقلال شادی نکردم

در باره شادی نکردن بعداز گل باید کامل توضیح بدهم، شاید برخی ها فکرهای بکنند. اما شادی نکردن من فقط و فقط دو دلیل داشت، اول اینکه کلاً شادی خاصی بعداز گل ندارم وحتی بازیهای گذشته را هم ببینید همین طور بوده است و دوم اینکه به احترام هواداران استقلال خوشحالی نکردم، اعتقاد دارم خوشحالی من وقتی باعث ناراحتی خیلی ها می شود، اجازه این کار را ندارم. هواداران زیادی منتظر برد تیمشان بودند و من به احترام آنها خوشحالی نکردم و هیچ ربطی به قرمز و آبی نداشته و ندارد.

این روزها تنها دغدغه ام تیم ملی است

من از روز اول به عشق هواداران این تیم تمام توانم را گذاشتم و خدارا شاهد می گیرم که بیشتر از تیمهای سابقم برای موفقیت تراکتورسازی تلاش کردم و البته همه اینها را وظیفه خودم می دانستم و می دانم، اما تنها نگرانی و دغدغه ای که اکنون دارم و شاید تنها خواسته ام باشد، این است که بتوانم برای تیم ملی کشورم هم به میدان بروم و همین زحمت و تلاش را برای تیم ملی کشورم انجام دهم. بعداز اتمام بازیهای لیگ برتر قریب به اتفاق بازیکنان سرباز، خدمتشان تمام می شود وکار تیم ملی شروع خواهد شد، امیدوارم من هم بتوانم واجازه داشتم باشم در خدمت تیم ملی کشورم باشم.

مشخص شدن قهرمان در هفته آخر نشانه پیشرفت فوتبال است

خوشحالم که فوتبال ما به جای رسیده که حتی تا آخرین هفته هم نمی توان گفت چه تیمی برنده است. شما نگاه کنید امسال خوشبختانه همه تیم ها خوب کار کردند حتی حالا هم که فقط دو تیم شانس قهرمانی دارند، باز هم به جرات نمی توان از یک تیم نام برد. این باعث خوشحالی است و امیدوارم به جای اینکه منتظر قهرمانی یک تیم باشیم، شاهد پیشرفت فوتبال در لیگ برتر باشیم این نوید خوبی برای فوتبال کشورمان است.

هواداران هر دو تیم لذت بردند

متاسفانه هنوز باور نکردیم که فوتبال ما حرفه ای است و هر کسی که بیشتر زحمت بکشد نتیجه اش را می بیند و اصلا قرار نیست تیمی هزینه کند، آبرو بگذارد و به راحتی قید کسب امتیاز را بزند. هر چند من معتقدم هواداران واقعی هر دو تیم از این بازی لذت بردند و معتقدند که سه امتیاز حق تراکتورسازی بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: